עגילי זרקון

עגילי זרקון

מי שמחפש או מחפשת עגילים יפיפיים שמקנים תחושה נהדרת של יוקרה, יכול לבחור עגילי זרקון אשר מתאימים כמתנה מופלאה לאישה או נערה, ועבור כל מי שרוצים לפנק בשי נוצץ ואיכותי. עגילי זהב עם אבני זרקון מאפשרים מראה איכותי עם עגילי זהב אמיתי משובצים בזרקונים שהן אבנים טובות שיוצרות הילה מיוחדת סביב העגיל, ובכך מראה מקסים ומהודר. 

כיום יש מגוון רחב של עגילי זרקון בעיצובים שונים, כמו למשל:

עגילים 14 קארט בעיצוב פרחים קטנים משובצים בזרקונים ורדרדים נוצצים. עגילים כאלה מספקים מראה נוצץ ועדין והם קלאסיים ומעולים להוספת קישוט זוהר לערב או ליום יום. 

עוד אפשר למצוא עגילי זהב 14 קארט פנינה עם זרקונים. עגילים מסוג זה הם בעלי מראה עגול והם מלאים קסם ונוכחות. עגילי פנינה בשילוב זרקונים יספקו מראה משולב בין אבנים לפנינים מבריקות ובכך לוק מושלם לכל אירוע. 

אם תבחנו קטלוגים של עגילי זרקון תוכלו למצוא עגילי זהב 14 קארט מעוצבים עם אבנים מסוג זרקוניה בגדלים קטנים עד גדולים (בדקו חמשח באתר פרנקו אורו עגילי יהלומים וזהב). עגילים כאלה נוצצים במיוחד ומשווים מראה מושלם לכל פעילות. הייחוד של שימוש בזרקוניה בעיצוב תכשיטים מאפשר עגילי יהלומים נוצצים במחירים נמוכים משמעותית מכאלה המשובצים ביהלומים רגילים. המראה שמתקבל יפיפה מהודר ועדכני. 

למה יש לשים לב כשבוחרים עגילי זרקון?

כשאתם בוחרים עגילים כאלה או אחרים שימו לב לאיכות הזהב וודאו כי משקלו 14 K לפחות. בחרו עגילים שאינם כבדים שמשקלים בסביבות ה 1.45 גרם. וודאו כי גודל העגילים מתאים לסגנון ולמבנה הפנים. בדקו כי הסוגר קל לסגירה וכי העגילים מגיעים עם תעודת אחריות שמוכיחה את איכותם. אז זה הזמן לבחור זוג עגילים יפיפה מחנויות תכשיטים איכותיות.