הצערת עור הפנים

עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו. לעתים רבות, נוכל להבדיל בין אדם מבוגר לאדם צעיר יותר רק באמצעות ההבדלים בעור הפנים שלהם: הצעירים ניחנים בעור חלק ורענן ואילו המבוגרים יותר הינם בעלי עור פנים מקומט, כזה שכבר הספיק לראות את השמש זה מכבר. יש מי שעורו מתקמט מהר יותר ואילו אחרים שומרים על מראה עור צעיר וחלק למשך שנים רבות. הגורמים המשפיעים על מראה העור הינם רבים ומגוונים:  ארץ המחייה והאקלים הקיים בה רוב ימי השנה, משך ההימצאות בשמש ישירה, הקפדה על שימוש בתכשירים מונעי קרינה, טיפוח שוטף של העור מגיל צעיר ועוד.

כל אלו הינם גורמים אשר יכולים לשפר את מראהו של העור ולעכב את הקמטים וההזדקנות שלו. יחד עם זאת, עור פנים מקומט הוא אינו גזרת גורל גם עבור מי שלא דאג לשמור על מראה פנים מבעוד מועד. כיצד ניתן לשמור על מראה פנים צעיר בכל תקופה שהיא, גם לאחר שנגרם לו נזק? והאם אפשר להחזיר את מראהו הצעיר של העור גם לאחר שהוא החל להתקמט מעט? הודות לטכנולוגיות המתקדמות הקיימות כיום, הצערת עור הפנים הינה פרוצדורה פשוטה וקלה מתמיד.

לחזור להיות צעיר בזמן קצר

באמצעות הליך פשוט ביותר, יכול עור הפנים שלך להיראות כמו עור פנים של תינוק: חלק, מבריק, נעים למגע ולא שומני. הצערת עור הפנים היא תהליך המתבצע בתוך זמן קצר, כשהוא משיב לאדם את צעירותו, את חיוניותו של העור, את הגמישות שלו ואת הצבע והדינמיות. הטיפול להצערת עור הפנים אינו כואב ואינו מהווה טרחה, כך שמי שמבצע אותו אינו צריך להתמודד עם חוויות לא נעימות. יחד עם זאת, רצוי להמשיך ולשמור על עור הפנים מפני חשיפה יתרה לשמש בכל מצב.

הצערת עור הפנים היא תהליך המאפשר חזרה לתפקוד שוטף בשמש מבלי לחשוש מהסכנות שהיא מביאה עמה. כמו כן, ידוע כי עור פנים מקומט פוגע בביטחון העצמי של נשים וגברים. מסיבה זו, לאחר טיפול של הצערת עור הפנים מתחולל שינוי מקיף בחייו של האדם, שינוי הבא לידי ביטוי בכל תחומי חייו.