יוגה לבריאות ולנפש

חוג יוגה בתל אביב

אז יוגה אולי נראית כמו משהו שהוא טרנד ופעילות "אינסטגרמית", עם זאת, היוגה היא עבודה עתיקה עבור הנפש, הגוף והנפש.

יוגה אינה פרקטיקה חדשה – היא ידועה לאנושות כבר דורות. יוגה היא קבוצה של תרגולים נפשיים, גופניים ורוחניים המסייעים להרמת מצב רוחך, לנקות את רוחך, להמריץ את גופך ולחדד את מוחך.

היוגה החלה כפרקטיקה עתיקה שמקורה בהודו בסביבות 3000 לפנה"ס. היוגה פותחה כדרך להשגת הרמוניה בין הלב לנפש בדרך להארה אלוהית.

אנחנו די בטוחים שזו לא הפעם הראשונה שתשמע זאת, אבל בכל זאת נגיד את זה: יוגה היא יותר מסתם שגרת כושר, היא תרגול מדיטטיבי ורוחני, והיא אורח חיים. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את היוגה ואת רוחב התרגול שלה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להירשם ליוגה לשיעור מתחילים. יוגים המלמדים יוגה למתחילים יגידו לך מה שאתה צריך לדעת על תרגול הודי עתיק זה, כולל איך אתה יכול להתאמן ולהשתמש ביוגה בחיי היומיום, בדקו בכתובת https://www.sports-center.co.il/about/ .

 

הרמוניה של גוף ונפש

כפי שאתה בטח יודע, או שקראת, היוגה היא פיזית כמו שהיא נפשית ורוחנית. היתרונות שתקבלו מתרגול אפילו רק יוגה למתחילים מכסים את כל תחומי ההוויה שלנו: הגוף והנפש. תרגול יוגה בחיי היומיום יעזור לך למצוא ולהשיג הרמוניה בשלושת היבטי ההוויה האלה על ידי מראה לך כיצד האלמנטים הללו כולם קשורים זה לזה, וזה מה שמשלים את תחושת ההוויה של האדם.

יתכן שכבר ידוע לך על היתרונות הגופניים של היוגה, כמו שיפור ביציבה, יכולת ריאה מוגברת, גמישות, וכוח מוגבר במפרקים ובשרירים. אך בזמן שאתה עושה אסאנות שונות כדי ליהנות מיתרונות אלה, אתה גם לומד במקביל להתמקד בנשימה שלך ולמצוא את הליבה הפנימית שלך. אחת מהפילוסופיות של היוגה היא שכוח, מיקוד ורוחניות תלויים באנרגיה הזורמת בגופך ובתוך הליבה שלך. ברגע שתצליחו ללמוד ולהשתלט על דברים אלו על גופכם ועל הווייתכם, תלמדו להשיג הרמוניה במוחכם, בגופכם ובנפשכם, בדקו באתר זה.

רק כמה דקות של תרגול בכל יום יכולות לעזור לכם להקל על דאגות ולחצים. אם ברצונך לקצור עוד יותר את פירותיה, שילוב יוגה בשגרת היום שלך היא דרך עוצמתית להקל על חרדות ולהתמודד עם מתח יומיומי.