למה צריך מטבחי גינה?

מטבחי גינה

מטבחי הגינה התחילו לצבור פופולאריות רבה בהרבה גינות בישראל. למה החליטו בעלי הגינות ליצור להם עותק נוסף של המטבח הביתי במהדורת חוץ? יש לכך הרבה סיבות ואכן השימושיות הרבה של המטבחים הגנתיים הללו מצדיקים בהחלט את ההשקעה במטבחים הללו.

מטבחי גינה – על מה ולמה?

  • מטבחי הגינה פותחים את התיאבון – כולנו יודעים שכאשר אנחנו נמצאים בטבע התיאבון שלנו נפתח. אם מדובר בבית עם ילדים סרבני אכילה יוכל המטבח בגינה לסייע מאוד בקטע הזה של הארוחות. אז אם עד היום היה עליכם להכין את הסנדוויצ'ים בבית, לחתוך את הירקות ולקלוף את הפירות ולהצטייד בשתייה אה, וגם במים לרחוץ ידיים עם כל הכלים הנדרשים לארוחה, הרי שאם בניתם לכם מטבח בגינה אתם רק צריכים לצאת החוצה וכל ההתארגנות לארוחה תיעשה במטבח שבגינה. כי המטבח הגינתי כולל את כל מה שיש לכם במטבח הביתי.
  • כיף לבלות עם האורחים – כולנו נהנים לארח הבעיה מתחילה בכך שלפעמים הבית שלנו קטן מידי והוא צר מהכיל את כל האורחים שלא חשים בנוח כאשר אין להם את המרווח. בחוץ לעומת זאת יהיה להם הרבה יותר נעים כי התחושה היא שהטבע שייך לכולם ולכן האווירה גם תהיה משוחררת יותר מאשר האירוח שבבית.
  • מזגן חינם – כאשר מדובר בימות הקיץ המהבילים בהם כולנו מבלים שעות רבות בבית הסגור והממוזג ואנחנו נהנים מהאוויר הסינטטי, יהיה מאוד כיף לצאת לקראת הערב כאשר החום הכבד יישבר וליהנות מהמזגן שבטבעכלומר מהאוויר הצלול והקריר שחודר בשעות הערב למקום.
  • במטבחי גינה אפשר ליהנות מהכנת מנגל כאשר כל המוצרים וכל הרכיבים נמצאים בהישג יד ואנחנו לא נזכרים באמצע באלף פריטים אותם שכחנו בבית. כל האטרקציה כבר נמצאת בחוץ.

הגינות של היום הם כבר לא רק גינות עבור העצים והפרחים. בגינות של היום יש ריהוט מיוחד ומתאים, יש את הערסלים או הנדנדות, יש את המתקנים לילדים, את הטרמפולינה, את מתקני המשחקים וברבים מהגינות ישנה גם הבריכה הפרטית. לכן לאחר שיש לנו כל כך הרבה מה לעשות בחוץ, זה הזמן להוציא גם סניף מהמטבח החוצה. כי בינינו, בלי המטבח על כל האפשרויות שהוא מציע לנו, שום גינה לא תהיה מושלמת.