מאיפה אפשר לרכוש חלקי חילוף לטרמפולינה מלבנית?

טרמפולינה לבית

אם אתם צריכים חלקי חילוף לטרמפולינה, המצב שלכם מצוין. כי זה מעיד על כך שהילדים שלכם מבלים שעות נוספות בקפיצה וריקוד במקום להתנוון מול מסך. טרמפולינה בחצר היא אכן תעסוקה כיפית לילדים.

בשוק יש הרבה סוגים של טרמפולינות וחלקן בטיחותיות על ידי רשת שמותקנת מסביב לטרמפולינה. אולם כמובן שזה תלוי בהעדפות של הילדים שלכם. יש ילדים שמעדיפים לקפוץ בלי גדרות, כמובן שאתם כהורים צריכים לוודא שהשטח שמסביב הוא רך לנפילה כדי שלא יקרה נזק חלילה במהלך הקפיצה. 

אז אם הטרמפולינה שלכם נשחקה ואתם רוצים "לשפץ" אותה, היכן תוכלו למצוא חלקי חילוף? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חלקי חילוף לטרמפולינה:

הרבה אנשים שרוכשים טרמפולינה לבית מוותרים עליה ברגע שמשהו נקרע או נפרם בה, אולם חשוב להבין, טרמפולינה, במושג של צעצועי חצר, זהו מצרך לא זול ולכן, חבל לוותר עליה כל כך מהר. אם תגיעו למקומות הנכונים, תופתעו לגלות כמה אפשרויות יש לכם כדי להחזיר את הטרמפולינה למצב הקודם שלה. 

למשל, אם יש לכם טרמפולינה עם גדרות בטיחות מסביב, לאורך הזמן עלולים להיווצר קרעים גדולים ברשת הבטיחות, אולם הטרמפולינה עצמה במצב מעולה, אלא שכעת היא לא בטיחותית עבור הילדים. במקרים כאלו אתם יכולים לפנות למקום שיש חלקי חילוף לטרמפולינות ופשוט לרכוש רשת חדשה על פי הגודל של הטרמפולינה שבחצר שלכם.

אבל איפה משיגים את זה, אתם שואלים. ובכן, יש מקומות שמוכרים ציוד לגינה ולחצר אצלם תוכלו למצוא רק צעצועים חדשים ולא חלקי חילוף. אולם יש חברות שמציעות גם את המתקנים לחצר וגם חלקי חילוף של כל דגם. אצלנו למשל תוכלו למצוא חלקי חילוף כמעט לכל דגם של טרמפולינה כולל כל חלקי החילוף.