מתי הרטבה מוגדרת כבעיה רפואית? ד"ר קובי שגיא

הרטבה כבעיה רפואית

לכל ילד יש לילות בהם הוא קם רטוב. יש ילדים שזה קורה להם בגיל 4 או חמש. אחרים מתמודדים עם הרטבות גם בגיל מאוחר יותר. וללא לגלות – אבל יש גם בני נוער שמתמודדים עם חוסר יכולת לשלוט על עצמם בשעות הלילה. לגמרי לא נעים. כולנו מבינים שמדובר בתופעה מעיקה ומטרידה אשר פוגעת באיכות החיים של היום ושל הלילה גם יחד. והפתרון הוא טיפול ממוקד מטרה אשר נועד להשיג מצב בו הילד הולך לישון וקם בבוקר יבש.

מהו הטיפול של ד"ר קובי שגיא

ד"ר קובי שגיא מציע טיפול מתקדם ומועיל מאוד אשר מוכיח את עצמו בשטח. מדובר על טיפול ממוקד אשר המטרה שלו היא ללמד את הילד לשלוט על הסוגרים וללמד את עצמו ליהנות מלילות יבשים ונקיים ביותר. הטיפול עושה שימוש בכלים שונים אשר נועדו לחזק מצד אחד את האמון של הילד בכוחות של עצמו. ומצד שני עושים שימוש במכשיר מתקדם אשר מגביר את הסיכוי שהילד יחוש מתוך שנתו את הגירוי ויקום לשירותים.

ד"ר טל שגיא – יש תוצאות

במרפאה של ד"ר טל שגיא מרוצים מאוד מהתוצאות. כן, מספר רב של מטופלים מסיימים את הטיפול אצל ד"ר שגיא בהרגשה טובה ועם תחושה של הצלחה. כי הטיפול נבנה בהתאם לצרכים של ילדים ועל פי המצב בו הם נתונים במצב של הרטבות לילה. והמטופלים שחוו את הצלחת הטיפול מדווחים כי הם מרוצים עד מאוד. הם נהנים מתוצאות משביעות רצון ושינוי דרמטי באיכות החיים שלהם.

מתי נכון לפנות לטיפול?

אם גם אצלכם מתמודדים עם הרטבות לילה, אם הילד קם רטוב והוא מתוסכל יש לבדוק האם הגיע הזמן לטפל. לפני הכול חשוב להדגיש כי טיפול מתאים החל מגיל חמש. כמו כן מומלץ לתת טיפול במקרים בהם הילד מרטיב באופן קבוע מספר פעמים בשבוע. ילד שמרטיב באופן חד פעמי או תקופה מסוימת אינו צריך טיפול. רק ילד שההרטבה היא חלק מהחיים שלו והוא לא מצליח לחולל את השינוי בעצמו מוזמן לפנות לטיפול. הטיפול של ד"ר קובי שגיא מועיל ומצליח!