מה כדאי שיהיה בערכת טיפוח לאישה?

קרם לחות לפנים

את מתארגנת לאירוע ולובשת את השמלה הכי יפה ומחמיאה, הולכת לספר כדי לעצב את השיער וכמובן משקיעה באיפור מהמם. רגע לפני שאת יוצאת לדרכך את מתלבטת אילו פריטי טיפוח כדאי לך להכניס לתיק כדי שתהיי מוכנה לכל תרחיש. אז כדי שתדעי באופן חד משמעי אילו דברים את צריכה בערכת הטיפוח האישית שלך, ריכזנו את הפריטים שהכי נחוצים לכל אישה בכל מקום ובכל זמן.

קרם הגנה מהשמש

השמש בארץ חמה וקודחת, וכדי להגן על העור שלך, ובפרט על עור הפנים, חשוב שתסתובבי תמיד עם קרם הגנה מהשמש. ניתן למצוא קרמים מצוינים שיש להם מרקם קליל, כך שניתן למרוח אותם מתחת לקרם הלחות הקבוע שלך, או כאלו בעלי מרקם שקוף שלא משאירים סימנים לבנים על העור.

קרם לחות לפנים

דיברנו על השמש בישראל? אז נוסף לנזק לעור כתוצאה מקרינת השמש, החום והיובש עשויים לפגוע בלחות הטבעית של עור הפנים וכך גם במראה החיוני שלו. לכן מומלץ שתקחי איתך בתיק את קרם הלחות הקבוע שלך, רצוי שהוא יהיה בעל מקדם הגנה של 15SPF לפחות.

סרום לפנים

קרם לחות הוא חיוני וחשוב לעור, אך אין ספק כי סרום לפנים יכול לשפר באופן רב יותר את המראה הבריא של עור הפנים. ניתן למצוא סרום לפנים ייחודי הניתן לשילוב יחד עם קרם לחות לפנים, כך שהשילוב בין שניהם ייצור את הקרם האולטימטיבי עבור כל אחת.

ליפסטיק

כשאת מחוץ לבית את תמיד רוצה להיראות במיטבך, לכן אל תוותרי על ליפסטיק שיהיה לך בערכת הטיפוח האישית שלך. לאחר הפסקת צוהריים, דייט עם בן הזוג, ארוחה עם חברות או אירוע משפחתי – בעזרת מריחה מחודשת של הליפסטיק תוכלי להחזיר את המראה המטופל לשפתיך ופנייך.