מה זה טיפול מזותרפיה לצלקות?

מזותרפיה

מזותרפיה לטיפול בצלקות הינה שיטה חדשנית ומהפכנית להעלמת צלקות מסוגים שונים. צלקות בפנים אינן מראה מרנין ולא פשוט להסירן, לכן הטיפול המבוקש והחדשני ביותר כיום הוא טיפול מזותרפיה.

סוגי צלקות

נזכיר כאן רק כמה סוגים:

צלקות בעלות גוון וורוד או אדום, צלקות בעלות גוון חום, אלה הן צלקות האופייניות יותר לבעלי עור כהה. כמו כן ישנן צלקות לבנות היפו פיגמנטיות, וצלקות שהינן צרות, מדובר בגודל של פחות משני מ"מ, והן גם עמוקות.

ניתן לראות כי הפתח של הצלקת הוא רחב יותר, וככל שהוא נמצא עמוק יותר, הוא למעשה נעשה צר יותר. אלה הן צלקות הנפוצות יותר באזור הלחי. 

כיצד מתבצע הטיפול?

מזותרפיה הינה טיפול ביו רפואי, הוא מתבצע באמצעות דיקור באופן מבוקר, כך גם מחדירים לעור חומרים ותרכובות שהן פעילות. בקליניקות המובילות לטיפול בעור, עושים שימוש באמצעים החדשניים ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות על מנת להסיר צלקות מכל מיני סוגים.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום היא מזותרפיה, לא רק שהיא מסלקת צלקות אלא מביאה לחידוש העור ומרקמו, המראה המתקבל הוא חלק ונטול צלקות.

מהם היתרונות הבולטים בטיפול מזותרפיה בצלקות?

טיפול בצלקות באמצעות מזותרפיה הינו מרובה יתרונות, למשל: לצמצם את החטטים, צמצום של נקבוביות פתוחות, ולא פחות חשוב, באמצעות מזותרפיה ניתן גם לחדש את מרקם העור ולשפר את מראהו ואת גמישותה של הצלקת. בנוסף, בעזרת מזותרפיה, גוון העור יהיה אחיד. כמו כן ניתן לשפר את גוון הצלקות, ולהחזיר להן את הגוון הטבעי של עור הפנים.

השיטה היעילה והבטוחה ביותר!

 

אין ספק כי טיפול מזותרפיה לצלקות, הינה השיטה היעילה ביותר לטיפול בצלקות והיא גם בטיחותית. כך בדיוק ניתן להעלים צלקות שנותרו אחרי טיפול באקנה וכאלה שהופיעו עקב פציעה או כוויות למשל.