מהם בשמים מולקולריים ומה מיוחד בהם?

אתם מתלבטים ולא יודעים איזה בושם לקנות לעצמכם? המהפכה הפמיניסטית הגיעה גם לשוק הבשמים ומקבלת מעמד שווה הן לגברים והן לנשים. בשמים משולבים זה השוויון הנכון בין המינים לכן תבחרו לעצמכם בשמים המוכרים כבשמי יוניסקס.

ההרכב של בשמים מולקולריים

מהם בשמים מולקולריים ומה מיוחד בהם? בושם מולקולרי הוא בושם אשר מכיל מולקולה אחת או שתיים מסוג מסוים ואילו שאר הבשמים עשויים מעשרות מרכיבים ובנויים בצורת פירמידה, יש ריחות ראשוניים אשר מריחים מיד לאחר ההתזה ולאחר מכן אפשר להריח את הריח העיקרי אשר מריחים לזמן ממושך והוא בעצם הריח העיקרי של הבושם. 

מולקולה היא חומר שעשוי ממספר אטומים כמו כל חומר בטבע: לדוגמה מולקולה של מים מורכבת משני אטומי מימן ואטום אחד של חמצן מולקולה של חמצן עשויה משני אטומים של חמצן, מולקולה של פחמן דו חמצני מורכבת משני אטומי חמצן ואטום אחד של פחמן. כך בנויים החומרים בטבע משילוב של אטומים. 

התאמה של בשמים 

הבישום המולקולרי היא שיטה חדשנית המבססת את הניחוח על ריכוז גבוה מאד של כימיקל בודד בשם iso super  פרומון האחראי למשיכה בין המינים היוצר ניחוח כאשר הוא בא במגע עם העור נוצר ניחוח אישי המתאים לכל אדם ואדם. 

כאשר אנו מתבשמים בבושם מולקולרי, הוא מתאים עצמו אל תכונות הגוף שלנו ומגיב כמו חיישן לטמפרטורת גופנו. כאשר גבר או אישה מתבשמים בבישום מולקולרי הם מתנסים בחוויה חושית חדשה ומיוחדת במינה, אשר מגיבה עם כל תנועת גוף שאנו עושים. 

בשמים מולקולריים נחשבים לבשמי יוניסקס המתאימים לגברים וגם לנשים היות שהתכונה הייחודית שלהם שהם מתאימים את ניחוחם לכל אדם בצורה אינדיבידואלית ולכן נדרשים. כמובן לפני שאתם רוכשים בשמים מולקולריים נסו על עצמכם טסטרים של בשמים אלה, כך תוכלו לדעת בוודאות אם אתם אוהבים את הריח או לא.

מחפשים בשמים מולקולריים? היכנסו לאתר Top X ותהנו ממגוון בשמים איכותיים