טיפים מקצועיים לבחירת נעלי כלה

נעלים לחתונה? זה הזמן לעשות סדר בדברים ולהכין את עצמכם לקראת קניית נעלי כלה מיוחדות שמתאימות בדיוק לך. במאמר זה, נרצה לגעת בכמה טיפים בבחירת נעלי כלה מאסטרו מתאימות. אז איך זה עובד? בואו נראה.

טיפים מקצועיים לבחירת נעלי כלה

לפני שאתם מתאהבים בסגנון נעלי כלה, תמיד שקלו קודם כל את מקום החתונה שלכם. מתכננים לעשות אותו בחוף הים? אם כן, נעלי עקב הקטיפה המהממות האלה, כנראה לא יסתדרו טוב בחול. 

במקום זאת, חפשו זוג סנדלי כלה נוצצים, שיקלו על ההליכה בחול ועדיין יעניקו לרגליים שלכם מגע של נוחות ורכות.

מתחתנים ברפת כפרית או בגינה? עקבים, יכולים להיתקע בדשא ובבוץ בקלות, אז הקפידו לחשוב היטב לפני שאתם קונים את נעלי העקב מהפרסומת כי יכול מאוד להיות, שהם לא ממש ישמשו אתכם בחתונה.

התאמת הנעל לעונה בשנה

תצטרכו לחשוב כיצד מזג האוויר עשוי להשפיע על בחירת הנעליים שלכם. לדוגמה, אם אתם מתחתנים באביב, קחו בחשבון שבוץ ודשא רטוב עשויים להקשות על ההליכה. גם אם אתם מקצוענים בהליכה על עקבים, הביאו זוג גיבוי למקרה שתזדקקו להם.

בעונת החורף, נעליים סגורות הן דבר לא מובן מאליו (אלא אם כן אתם רוצים להקפיא את האצבעות). חפשו זוג מגפונים או משאבות סגורות לחתונה אופנתיים, שיגנו על הבהונות שלכם מהקור.

סגנון השמלה שלכם

כשאתם בוחרים סגנון נעלי עקב לכלות בשביל החתונה, הסתכלו על השמלה שלכם להכוונת ולהתאמת הנעל אליה. אם זה עשוי עם תחרה או פנינים, מצאו נעל שמשלימה את השמלה שלכם על ידי חיפוש אחר פרטים דומים. כמו כן, אל תשכחו לקחת בחשבון את אורך השמלה, שבוודאי תשפיע רבות על סוג הנעל שתצטרכו.