איך לבחור מאפרת ליום החתונה

איפור

אחת הבחירות החשובות ביותר ליום החתונה היא בחירת אותה מאפרת שתעניק לכם את אותו לוק מרשים עליו אתן חולמות. מאפרת מקצועית שמומחית בתחום איפור ערב ואיפור כלות תתאים לכן את אותו  איפור שידגיש את הצדדים החזקים של פניכן. במאמר זה נספק לכן מידע אודות בחירת מאפרת ליום החתונה שלכן.

משימה לא פשוטה

אם עד היום הייתן בטוחות שבחירת מאפרת לחתונה שלכן היא משימה פשוטה בוודאי עכשיו כאשר התחלתן להתעניין באותן מאפרות מקצועיות שמאפרות כלות ליום חתונתן התחלתן להבין שיש כמות לא קטנה של מאפרות בישראל והבחירה לא פשוטה. חשוב להבין שאמנם איפור הוא דבר טריוויאלי ביום יום אך כאשר מדובר על יום החתונה האיפור חייב להתאים לא רק להעדפה הסגנונית שלכם באיפור אלא גם לשמלה, לעור הפנים, מבנה הפנים, תנאי מזג האוויר, לשעות בהן אמורה להיערך החתונה ועוד. אם גם את מעוניינת להיות כלה יפהפייה בעלת עור פנים זוהר, כלה שאף אחד לא יכול להסיט את המבט ממנה, חשוב שתבחרי את אותה מאפרת שתוביל אותך לתוצאה מרשימה זו.

לא מתאפרים לבד!

אם החלטתן שמכיוון שאתן יודעות כיצד להתאפר באופן מרשים ביומיום אתן מעוניינות לקחת על עצמכן את משימת האיפור גם ביום החתונה שלכן, חשוב שתדעו שאלו הם שני דברים שונים לחלוטין. איפור חתונה אינו דומה לאיפור יומיום והתוצאה אליה אתן מגיעות מדי יום כבודה במקומה אך ביום החתונה סגנון האיפור יהיה שונה לחלוטין ולכן חשוב לבחור מאפרת בעלת ניסיון שבאמתחתה תעודה מבית ספר מקצועי לאיפור בעל מוניטין מוצלח. ההמלצה היא לבחור במאפרת מקצועית טרם אתן מתחילות להיכנס אל הרפתקה שכוללת היצע גדול מאוד של צבעים וחומרי איפור ובחירת אותם צבעים שיתאימו לאיפור כלות. המאפרת המקצועית תבחר את כל חומרי האיפור ותציע לכן מספר סגנונות איפור שיכולים להתאים בצורה הטובה ביותר לגוון הטבעי של עור הפנים שלכן, סוג העור, מבנה הפנים ותווי הפנים.

בוחרים במאפרת הנכונה

הכשרה ותעודה- חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים מאפרת כלות מקצועית שלמדה בבית ספר מוכר לאיפור ומקצועות הטיפוח ויכולה להציג תעודה המעידה על כך.

מוצרים- חשוב לוודא עם המאפרת שהיא משתמשת במוצרים שאושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות של מדינת ישראל.

זמינות ומיקום – תמיד יש לברר עם המאפרת האם היא זמינה באותם תאריכים שלפני החתונה וכמובן ביום החתונה עצמו. בנוסף, חשוב מאוד לברר האם תצטרכו להגיע אל הסטודיו שלה או שמא היא תוכל להגיע אל אותו בית מלון בו את שוהה ביום החתונה או לביתך.

תיק עבודות – חשוב לבקש לראות עבודות קודמות של המאפרת וזאת על מנת להחליט האם אתן אכן מתחברות לסגנון האיפור שלה ובהתאם מעוניינות שהיא תאפשר אתכן ליום החתונה.

לסיכום, אין זה משנה עד כמה אתן מוכשרות באיפור, ביום החתונה חשוב לבחור באותה מאפרת מקצועית שתוכל להגשים לכן חלום ולהפוך אתכן לאותן כלות יפהפיות כמו שתמיד חלמתן.