אתרי בגדי וינטג' לנשים עם חוש אופנה ייחודי

בגדי וינטג

מי שהתוודעה אל בגדי וינטג' והיא כעת מחפשת אחר מציאות ובגדים מיוחדים משנים אחרות, בוודאי תשמח לשמוע כי כיום ישנם שלל אתרי אינטרנט המציעים בגדי וינטג' לנשים עם חוש אופנה ייחודי.

אבל מהי אופנת הווינטג'? וכיצד תכלי למצוא את אתר האינטרנט הטוב ביותר לאיתור פירטים הורסים? הנה המידע הדרוש לפאשניסטה!

מהו וינטג'?

וינטג הוא מושג שהחל להיטמע בתחילת שנו ה20 של המאה העשרים ואחת, והוא מיוחס בעיקר לפריטי אופנה כמו גם ללבוש שמקורו בתקופה קודמת לאופנת ההווה.

פריטי וינטג' בהגדרתם חייבים להיות מיוחדים, לבישים, ייחודיים ומי שמוכר אותם, כמו למשל חנויות אופנה או אתרי חנויות וינטג'  – עליו להיות ערב לכך שהפריטים מקוריים כמו גם איכותיים ותיקנים.

כיום ישנם שלל אתרים אשר מציעים מגוון פריטי וינטג' למכירה. אבל למה יש לשים בל בבחירת אתר אינטרנט שממנו אפשר לרכוש את הפריטים? הנה כמה דגשים:

  • ייחודיות – שימו לב כי אתם בוחרים אתר אשר כלל הפריטים בו ייחודיים. חשוב שמכל פריט שמוצע למכירה באתר יהיה פריט אחד שלא תוכלו לראות על אדם אחר. עוד חשוב לוודא כי הפריטים מקוריים ונמכרו באמת בשנים שבהן האתר מציין שהם יוצרו ונמכרו. נסו לשים את הדגש על פריטים שיבואו מחול שמקנים איכות נוספת לפריט.
  • מידע – חשוב לקבל מידע באתר על כל פריט ופריט. בדקו כי אתם מבינים לאיזה שימוש יועד הפריט, באיזו מידה הוא, מה מצבו של הפריט ובאיזו שנה הוא יוצר. עוד כדאי לבחור באתר שמקנה טיפים לסטיילינג נכון, שעוזר לך לבצע התאמה של הפירטים שאת בוחרת לגופך, כמו גם כזה שמציע בלוג לפאשניסטה.
  • חות וירטואלית – עוד חשוב שבאתר האינטרנט תמצא חנות וירטואלית אשר בה תוכלו גם לבחון את הפריטים וגם לבחור את הפריטים שאתם רוצות. שימו לב לבטיחות בקנייה ולמדיניות ההחזרה של האתר.