מה לשאול את הרופא הפלסטי לפני ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן

זה כבר כמה זמן שאתם חושבים על ניתוח מתיחת בטן. אתם לא יודעים אם כדאי לכם, אם אתם צריכים בכלל ואם לא תספיק לכם הדיאטה החדשה שסיפרו לכם עליה.

גם אם אתם עדיין מתלבטים ומשתעשעים ברעיון, הליכה לייעוץ לא אומרת הליכה לניתוח. כך,ף תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים ורק אז להחליט האם מתיחת בטן היא הניתוח בשבילכם.

הנה מספר שאלות שתוכלו לשאול את הרופא המנתח שלכם בכדי לקבל טיפת מושג-

שאלו לרישיון שלו

לפני שאתם מחליטים על ניתוח מתיחת בטן אצל הרופא אותו בחרתם, הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא זה שהרופא שלכם בעל רישיון ובעל התמחות פלסטית מלאה. במידה והוא מציג לכם כל דבר אחר חוץ מאת הרישיון שלו או את ההסמכה שלו, נמליץ לכם בחום לא לבצע אצלו אף הליך. הוא אמנם יכול להבטיח הרבה, אך אתם רוצים ידיים שיבטיחו הרבה וגם יקיימו. ניתוח מתיחת בטן יכול לשדרג לכם את החיים או להפוך אותם לחלוטין. ההחלטה בידכם.

רמת ניסיון

גם זו שאלה מאוד חשובה שתרצו לשאול, בעיקר אם אתם לא רוצים להיות תרגול של רופא מתחיל. אז נכון, גם רופא מתחיל צריך להתחיל מאיפשהו אך האם זה אומר שדווקא עליכם? בקשו לראות עבודות קודמות שלו להליכי מתיחת בטן, טלפונים של לקוחות קודמים ובמידת הצורך ממליצים מתחום הרפואה. מנתח פלסטיקאי שמכיר את העבודה היטב ישמח להעניק לכם את כל הדרוש לכם בכדי לרכוש את אמונכם. הוא הרופא ללכת איתו.

האם אתם מועמדים טובים?

ניתוח מתיחת בטן לא נעשה סתם כך כי לא מוצא חן בעיניכם הכפל הקטן שבבטן. ניתוחים כאלה מתבצעים כאשר ישנו עור רופף או שומן עודף ובעיקר אצל אנשים אשר עברו ניתוחים כמו ניתוח קיצור קיבה או שרוול ולאחר שרזו בקצב מהיר, נשאר להם כמויות עור עודף המעיקות בדיוק כמו שומן. כך, בעזרת ניתוח מתיחת בטן הדבר מאפשר להם להתקיים באופן נינוח, קל ובטוח יותר.

זמן החלמה?

זמני ההחלמה משתנים מאדם לאדם כיוון שכל אדם מקבל את הניתוח בצורה אחרת. רוב המטופלים חוזרים לשגרה מלאה לאחר שבועיים אך את רוב הפעילות, כמו פעילות ספורטיבית, ניתן יהיה לבצע רק לאחר 6 שבועות לערך. חשוב להבין שהתפקוד שלכם הוא זה שיעזור לכם להחלים מהר וכי אימון על חזרה לשגרה אתם צריכים לעשות מהרגע שהשתחררתם מבית החולים והגעתם הביתה. בין אם מדובר רק בלקום ואז לשבת שוב, עשו זאת.

ישנן עוד שאלות רבות אותן אתם חייבים לשאול את הרופא המנתח אך מתוך אמונה שבחרתם במנתח פלסטי בעל רישיון פלסטיקאי, ידע הרופא המנתח שלכם להסביר לכם על כל ההליך, מה לפניו, מה במהלכו ומה לאחר מכן. כשכל המידע יהיה פרוש בפניכם, תוכלו להחליט בוודאות האם זה בשבילכם או לא.