איך אימון לשרירי הפנים יכול להסיר קמטים?

איך אימון לשרירי הפנים יכול להסיר קמטים?

מראה חיצוני הוא אחד הדברים שמעסיקים חלק גדול מהאוכלוסייה האנושית. נכון שמדובר ברוב נשי, אך בהחלט יש גם גברים שמעוניינים לשמור על מראה חיצוני מרשים ומבקשים לעשות הכול כדי להסיר את הקמטים שנוצרו בפנים שלהם עם השנים.

למה נוצרים קמטים בפנים?

אם תסתכלו על עור של תינוק, בוודאי תשימו לב שהוא חלק, נעים ואפשר לומר גם קטיפתי מעט. גם עורם ילדים בגיל צעיר עדיין חלק למדי, אך עם חלוף השנים, וככל שגדלים, העור מזדקן והופך להיות מעט מקומט. הקמטים שנוצרים בפנים הם כתוצאה מהתבגרות של הגוף והתקצרות של השרירים והם מופיעים בנקודות "קמיטות" בפנים – מקומות בהם העור מתקמט לעיתים קרובות כמו למשל קמטי רוחב במצח, בצידי האף, על יד העיניים וכדומה.

> קבלו תמונות כתוצאה של התעמלות פנים לפני ואחרי

הסרת קמטים ללא הזרקות – זה אפשרי בהחלט

נשים רבות כמו גם גברים רבים שמעוניינים להסיר קמטים מהפנים משתמשים בחומצות שונות שמוזרקות לפנים וגורמות לעור להימתח ולהיראות חלק. אבל מה, לא כולם מעוניינים להכניס חומרים כימיים לגוף ובמיוחד לא לתוך הפנים וכמובן שמדובר גם בהליך שיכול לגרום לנזק לטווח הרחוק. אז מה עושה מי שמעוניין או מעוניינת להסיר קמטים? בדיוק בשביל זה קיים המושג של אימון לשרירי הפנים.

אימון לשרירי הפנים – איך זה עובד?

ככל שהגוף מתבגר, מתקצרים השרירים שבו, מה שגורם למעשה לעור שהיה מתוח עליהם לקבל מראה נפול ומקומט. אימון לשרירי הפנים שם דגש על הרפיה של השרירים ומתיחה שלהם על מנת שיחזרו להיות כמו שהיו בעבר וכדי שהעור ייראה מתוח שוב. כמו כן, התרגילים גורמים למצב של חיזוק שרירי הפנים ומסייע לעבות אותם ולהגביר את זרימת הדם לאזור הפנים מה שמעניק להם מראה קורן וצעיר.