כך תבחרו שטיח לחללים השונים בבית

מבחר שטיחים

שטיחים הם פריטים חשובים מאד בכל בית ומעצבי הפנים או הלקוחות בוחרים תמיד את השטיחים המתאימים ביותר לכל חלל של הבית.

> למבחר מגוון של שטיחים מותאמים אישית בקרו באתר סהרה שטיחים!

התאמת השטיחים בחדרי ילדים

בכל אחד מחדרי הילדים חשוב לבחור שטיח אשר ימלא את כל המרחב בין המיטה הארון והשולחן כדי שהילדים לא ילכו ישירות על המרצפות במיוחד בחורף כאשר הטמפרטורה היא נמוכה. המטרה של   השטיח היא לאפשר לילדים ליהנות מהחמימות שלו וגם מהנוחות אשר מאפשרת לו לשבת ולשחק בכל מיני משחקים, החל בקוביות ובלגו לצעירים, משחקי קופסה לגדולים ולסוני פלייסטיישן של בני הנוער. בכל סיטואציה הם ייהנו מהישיבה על השטיח כשהם לבד, עם אחיהם או עם חבריהם. 

המגמה היא לרכוש לכל אחד מחדרי הילדים שטיחים עבים במעט כדי להעניק להם מעטפת חמימה. מעבר לכך מתאימים את נראות השטיח לאופיו של כל חדר, גווניו, הקווים העיצובים אשר מאפיינים אותו, אם מדובר בבן או בבת ופרמטרים נוספים. אם לדוגמה מדובר בחדר של בן אשר יש בו מוטיבים ונגיעות בצבעי כחול, ירכשו שטח בצבעי כחול תכלת או אפור אשר ישתלבו באופן המוני ויביאו עימם המון שקט ושלווה לחדר.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

התאמת שטיח לחדר שינה 

בחשיבה על רכישת שטיחים לחדר שינה אפשר לרכוש שטיח אשר מונח מתחת לכל שטחה של המיטה ומבצבץ בחן רב החוצה  וכך יוצר שטח מרופד עבור הרגליים כאשר יורדים מהמיטה בבוקר וגם שטח מרופד בחלק הקידמי של המיטה לצורך הצבת כורסא, שרפרף או ספסל לנוחות מרבית.

מי שאינו מעוניין בשטיח כה גדול, יכול לרכוש שלושה שטיחונים נאים ומעט עבים (ראו כאן לדוגמא) ולהניח אותם בשלוש הצלעות של המיטה בחדר השינה. התאמה מושלמת היא זו אשר מתחברת לגווני הקיר, מסגרות האלומיניום של החלונות והווילונות.

התאמת שטיח לסלון 

בסלון ממקמים בדרך כלל בכל שטח המרכז שטיח אשר ממלא את מרכז חדר המגורים במשטח אשר נעים מאד לשבת עליו, לרבוץ, לקרוא, לשחק ולראות טלוויזיה יחד. גם כאן כדאי לקנות שטיח עבה בגוון תואם, כדי ליצור אווירה מושלמת המתאימה לגדולים ולקטנים.