שעוני Tissot

מקורה של Tissot משוויץ וכמו כל מותגי השעונים משוויץ, ניתן להבטיח את האמינות והביצועים שלה. בניגוד למקבילותיה השוויצריות, Tissot מייצרת בעיקר שעונים איכותיים ובמחיר סביר שמחירם נמוך מ- 4000 ש"ח. בואו להכיר מקרוב את Tissot.

שעוני Tissot

מותג שעוני Tissot הוא ללא ספק אחד המותגים השוויצרים המוערכים ביותר בשוק. החברה נוסדה בשוויץ על ידי צ'רלס פליסיאן טיסו ובנו, צ'רלס-אמיל טיסו, בשנת 1853. מאז 1983, טיסו היא חברת בת של קבוצת סווטש השוויצרית.

סביר להניח שתראו את המותג Tissot המשמש בעיקר לסקי במורד. Tissot's הופיע לראשונה כשומר זמן רשמי בשנת 1938 למירוץ סקי ולאחר מכן, עבר להיות שומר זמן רשמי באליפויות בינלאומיות כמו הוקי קרח, רכיבה על אופניים, מירוץ, סיוף וכן הלאה.

פיתוח שעונים מעולם אחר

מעבר לייצור שעונים, Tissot ידועה בפיתוח האחרון שלה של שמירת זמן מדויקת לאירועים ספציפיים, כגון הצבתם של חיישנים על אופניים אשר לאחר מכן, מקושרים זה לזה על ידי מחשבים כדי להציג נתוני ביצועים בזמן אמת.

האם טיסו מייצרת שעונים טובים?

Tissot לא רק מייצרת שעונים טובים אלא גם מתגאה באיכות יוצאת דופן. אף מותג שוויצרי אמיתי, לא יכול אפילו להתקרב לנקודת המחיר של Tissot בכל הנוגע לשעונים האיכותיים שלה. Tissot אפשרה זאת בעיקר בגלל הייצור היעיל שלה והיותה ב- Swatch Group.

סווטש גרופ, היא קונגלומרט שוויצרי ענק המחזיק במספר רב של מותגים – מותגים כמו אומגה, לונגינס ובלאנקפיין. ולמותגים ששייכים ל- Swatch Group יהיו היתרונות של עלות ייצור נמוכה תוך שמירה על איכות השעון השוויצרית הגבוהה שלו.

כדי לשים את הדברים בפרספקטיבה, רוב שעוני Tissot מגיעים במחיר התחלת 800 שקל ל- 4000 שקל.