טיפים לטיפול באטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס

אנשים מתחילים לסבול מגרד בלתי נסבל, אין להם מושג למה. זה תוקף אותם בביתם, בחצר או אפילו לא בהכרח בבית. למה זה קורה להם? מה הקשר בין קרדית האבק, הבשמים שהם שמים לאותה בעיה נפוצה ומוכרת? אם זה נשמע לכם מוכר, אולי גם לכם יש אטופיק דרמטיטיס שזה? אסטמה של העור פשוטו כמשמעו. כדי שתדעו כיצד לזהות ולהעניק פתרון מתאים, כתבנו את המאמר הבא. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף.

הבנתם נכון, אטופיק דרמטיטיס זו למעשה אסטמה של העור והיא נגרמת בעקבות קרדית אבק, בשמים, גנים תורשתיים, אלרגיה אבל לא רק. רוצים לדעת מה עושים ואיך מתמודדים? המשיכו לקרוא.

טיפ מס' 1: סלקו את האבק מהבית

מרגישים שהעור מגרד לכם עד כאב? ייתכן מאוד שיש לכם קרדית האבק בבית. כן, זה לא בהכרח קשור בגנטיקה אלא באבק. קרדית אבק הינה הגורם הנוסף שבעקבותיו מגיעה האסתמה של העור.

טיפ מס' 2 : שנו אורח חיים

מרגישים שאתם עושים הכול ואפילו ניקיתם מאבק את הבית ובכול זאת אין שום שינוי? אולי הגיע לשנות אורח חיים. איך משנים אורח חיים? רוצים להפסיק את ההתקפות לאלתר? זה מתחיל ונגמר באכילה של מתוקים, כן, שמעתם נכון, מתוקים חשוב ביותר להשאיר מחוץ לתחום. רצוי גם לסלק אלכוהול וקפאין אבל לא לגמרי כן? הכול בהתאם לפי מידת הצורך.

טיפ מס' 3: הימנעו מטיפול באמצעות סטרואידים

הטיפ השלישי הוא לשלב חומרים ללא סטרואידים. השתמשו בחומרים טבעיים כך שתוכלו להשתמש בהם לאורך זמן ללא כל חשש. מהו הטיפול הטבעי? בעיקר באמצעות דיקור, למה זה טוב? כי זה בנוסף מחזק את המערכת החיסונית ומונע התפרצויות. כמו כן, כדי להימנע מסטרס חשוב להתאמן, לעשות כמה שיותר פעילות שתוריד את המתח ובו זמנית לקחת מזונות נכונים כפי שכבר הזכרנו שלא יחמירו את הבעיה.

טיפ מס' 4: גשו לאבחון

שזה אומר? אל תעשו שום דבר על דעת עצמכם, האם באמת ידעתם כי משחה המכילה סטרואידים מזיקה? אנשים כאמור עושים לא מעט טעויות ולא פעם הטוב הופך לרע. חשוב מאוד לבצע אבחון במרפאות עם ניסיון ומוניטין וכך לא רק להשאיר את המחלה מאחור אלא גם למגר את ההתקפות חוזרות והנשנות.