טיפים לבחירת שמלת כלה

בחירת שמלת כלה

כיצד בוחרים שמלת כלה בים של שמלות לבחירה וזאת כאשר את צריכה לגייס זמן בין הלחץ של ארגון חתונה ללחצי החיים? תהליך של בחירת שמלת כלה יכול להיות תהליך מייגע, ולכן חשוב לצלוח אותו ולדעת כיצד ניתן לבחור שמלת כלה בצורה יעילה, שתחמיא לגופך וגם תשאיר את המוזמנים שלך המומים למראה המדהים שלך ביום חתונתך. אז איך עושים זאת? הכל בהמשך:

בדקי סגנונות שונים של שמלות באינטרנט – חשוב 'להתפקס' על סגנון שמלות שאת אוהבת באינטרנט עוד לפני שאת יוצאת לכתת את רגלייך בשדרות מעצבי שמלות הכלה. בדקי איזה סגנון שמלה מוצא חן בעינייך, והתמקדי בסגנון ובגזרות המבוקשות.

התאמי את השמלה לקונספט של האירוע – כאשר את בוחרת את שמלת הכלה שלך, חשוב להתאים אותה לקונספט של האירוע. בחירת שמלת כלה עליה להתאים לאופי האירוע להיות פרופורציונאלית אליה. אם החתונה שלך היא חתונה בסגנון כפרי, תוכלי לבחור שמלה בקווים נקיים, שמעוצבת בסגנון רומנטי. חתונה גדולה וגרנדיוזית תתאפיין בשמלה קלאסית יותר, מלאה תחרה, ושובלים של בד. חשוב להתאים את השמלה לאופי האירוע וגם למזג האוויר.

אל תצאי לחפש שמלה עם פמליה שלמה – רבות הכלות שיוצאות לחפש שמלה עם פמליה שלמה שכוללת את האימא הסבתא הדודה והאחות, או לחלופין קבוצה של חברות. דבר זה מתברר כטעות חמורה, בעיקר שלכל אחת יש דעה שונה שרק גורמת לך להתבלבל ולעיתים אפילו להיעלב. בחרי לך מלווה שיש לה דעה כנה, נכונה אמתית, ושהיא כזאת שרוצה בטובתך, וטעמה דומה לשלך, וצאי רק איתה לבחור את שמלת הכלה שלך.

היי עם ראש פתוח – כאשר את מגיעה אל מעצב או מעצבת שמלות כלה, הישארי עם ראש פתוח. חשוב לא לפסול כל שמלה שהמעצבת מציעה וכדאי לנסות למדוד את השמלות גם אם במבט ראשון הן לא נראות כמו שדמיינת. לעיתים, כאשר לובשים את השמלה המראה המתקבל עם הגוף שונה לחלוטין ונראה מעולה.

אל תהיי קרבן אופנה – זה נכון שגם בשמלות כלה ישנם טרנדים ואופנות מתחלפות, אך עם זאת חשוב לא להיות קרבן אופנה, ולא ליפול לכל מגמה. חשוב להתאים את גזרת השמלה למבנה הגוף, ולתת לשמלה לעשות חסד עם גופך. השתמשי בידע של מעצב או מעצבת שמלות הכלה כדי להתאים את סגנון הבד לגופך, את הגזרה ליתרונות שלו, ואת המבנה של השמלה כדי לטשטש את החסרונות. בכך תוכלי למצוא את השמלה המושלמת.