טיפים לבחירת מעצבת שמלות כלה

מעצבת שמלות כלה

כאשר את בוחרת את מעצבת השמלה שלך את בוודאי יודעת פחות או יותר איזו תמונה רצה לך בראש של עצמך, לובשת לבן. גם אם אינך בטוחה במבנה השמלה ובדגם, את יודעת מי תתאים לך לעצב את השמלה שלך ומי לא, ולפי זה את מתחילה את המסע לבחירת מעצבת השמלה שלך. יש כמה קריטריונים נוספים על האינטואיציה שלך כשאת באה לבחור מעצבת שמלות כלה. אם תשימי לב אליהם יהיה לך הרבה יותר קל לבחור נכון את המעצבת שלך.

למה לשים לב כשבוחרים מעצבת שמלות כלה?

  • מחירים ותנאי שירות – הפעם, נתחיל ממה שלא מדברים עליו בקלות כל כך. מחירים ותנאי שירות מבטיחים לך שאת נמצאת במקום הנכון, בלי הפתעות של הרגע האחרון. נכון ששמלות כלה נחשבות ליקרות מאוד בדרך כלל אולם הן לא חייבות להיות כך תמיד. מצד שני, מחיר זול מדי מעלה את החשד שהתפירה והגזירה לא יהיו איכותיות, שהבדים לא בטיב שביקשת ומהסוג שנכון לך, ותנאי השירות יהיו מזלזלים ולא הולמים. כדי למנוע עוגמת נפש בדקי גם חוות דעת והמלצות של לקוחות במדיה החברתית. לא מספיק שהשמלה יפה, צריך גם לקבל חוויית שירות תואמת.
  • התאמה לסגנון שלך – כשאנחנו מדברים על הסגנון שלך אנחנו מתכוונים לא רק לסגנון האופנתי כי אם לסגנון ההתנהלות שלך, לדיבור ולדרך שבה את מתקשרת עם אנשים. אנחנו מדגישים כל הזמן שהחוויה חייבת להיות נעימה ולא טראומטית, ולא רק סגנון שעובר ליד הסגנון שלך כי אם מישהי שיודעת לדבר אליי בסגנון שאת מבינה ושמרגיע אותך אל תוסיפי לעצמך עצבים בגלל גולת הכותרת של החתונה – השמלה שלך.
  • קולקציה ותיק עבודות – אל תוותרי על בדיקת העבודות הקודמות, במיוחד אם נראה לך שאת והי אלא מדברות באותה שפה עיצובית. מעצבת שמלות כלה חייבת להתאים לך גם בסגנון העיצוב שלה, ובמיוחד אם היא מתמחה בזה. חפשי שמלות שמתקרבות לסגנון שלך, במיוחד בבדים ובקווי המתאר שלהן. אם את לא רואה משהו דומה למה שאת אוהבת עברי הלאה, כדי לוודא שתקבלי בדיוק מה שאת רוצה.
  • התאמה למבנה הגוף שלך – יש מעצבות שיודעות לעבוד עם כל מבנה גוף ויש כאלה שיכולות ורוצות לעבוד רק עם כלות מסוימות. חפשי את המעצבת שיודעת להתאים לך את השמלה בגזרה המחמיאה ביותר, ויודעת לעבוד עם החומרים שמהם את רוצה לתפור את השמלה שלך.
  • כימיה והבנה – יש לך כימיה עם המעצבת והיא מצליחה להוציא ממך את החלומות שלך מהכוח אל הפועל? נהדר, זה בדיוק מה שחיפשת. לפעמים כלות לא יודעות בדיוק איך לבטא את החלום שלהן לגבי שמלה ולכן מעצבת שיודעת למצוא את הדגמים הנכונים להן נשענת על כימיה שמאפשרת לה לשלוף בזכות הניסיון את השמלות המתאימות ביותר לכלה.