טיפים לבחירת אבקת חלבון

גיינר באתר pharmstore

כל קיום הגוף שלנו תלוי בחלבון. החלבונים מגלים מעורבות בולטת בכל פונקציה בפעילות הביולוגית של הגוף שלנו ומסיבה זו חשוב מאוד לצרוך את החלבון באופן קבוע ומסודר כחלק מהתזונה המאוזנת הדרושה לגופנו. כדאי מאוד לצרוך את החלבון ממקורות מגוונים כדי שיחד יספקו אלו את הצרכים התזונתיים שלנו. ישנם חלבונים גם בצומח וגם בחי כאשר החלבון שמופק מהחי הינו עשיר יותר בחומצות אמינו חיוניות לגופינו. אך כאן חשוב מאוד לשים לב בבחירה נכונה של החלבון מן החי שיהיה דל שומן ככל האפשר.

מתעניינים באבקת חלבון? >>

האם אפשר לצרוך חלבון ללא הגבלה?

אצל אנשים בריאים אין כל בעיה בצריכה עודפת של חלבון. מחקרים הוכיחו שגם כאשר נצפתה צריכה של פי שלוש חלבון מהמינון המומלץ לא הייתה בכך כל בעיה ואולי אפילו להיפך. הצריכה העודפת של החלבון תרמה ושיפרה את הבריאות והם כלל לא הזיקו לבריאותם.

חשוב לציין שוב שכל זה יהיה נכון רק אצל אנשים בריאים. אנשים הסובלים ממחלות שונות, חשוב שהם יתייעצו עם הרופא שלהם באשר לצריכת החלבון באופן כללי ומאיזה סוג ובאיזה מינון באופן פרטי כדי שלא תהיה חלילה השפעה שלילית על מצבם הרפואי.

האם אבקת החלבון משמינה?

ישנה תזה הטוענת שאבקת החלבון מעלה את מסת השריר אך גם מעלה במשקל. כאן חשוב להסביר שכאשר מסת השרירים עולה, באופן אוטומטי תהיה עלייה במסת הגוף ובמשקל אך התוצאות של המשקל הגבוה לא יבואו לידי ביטוי במראה החיצוני. כלומר האדם לא יהיה שמן יותר והבגדים שלו ימשיכו לשרת אותו נאמנה

עושים פעילות אירובית? הגבירו את כמות החלבונים שלכם בתזונה

הגברת התדירות של האימון הספורטיבי או הגברת האינטנסיביות ידרשו בדרך כלל תוספת של חלבון. חשוב לדעת שאנשים שאינם מורגלים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית יפרקו הרבה יותר רקמה ולכן הם זקוקים ליותר חלבון. ככלל ניתן לומר שכל מי שמתחיל בספורט עליו להגביר את צריכת החלבון.

איך תדעו איזה אבקת חלבון כדאי לכם לצרוך? מתי כדאי לכם לקחת את אבקת החלבון? כמה עליכם לצרוך בכל יום? עליכם להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל ללמוד מה הם הצרכים האישיים שלכם ולתת לכם את המידע המקצועי ביותר, ואת המינון המדויק והמתאים עבורכם.