המדע מאחורי ציפוי חרסינה לשיניים: חוזק ואסתטיקה

ציפויי חרסינה הם קונכיות דקות העשויות מחרסינה דנטלית המעוצבות בהתאמה אישית כדי להתאים על פני המשטח הקדמי של שיניו של אדם. הם טיפול שיניים קוסמטי המשמש לשיפור מראה השיניים על ידי שיפור הצבע, הצורה, הגודל והאסתטיקה הכללית שלהן. 

ציפויי חרסינה מספקים גם חוזק וגם אסתטיקה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור אנשים המחפשים פתרון עמיד ובעל מראה טבעי לשיפור החיוכים שלהם. עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים מוסמך כדי לקבוע אם ציפוי הוא האפשרות הנכונה לצרכים ולמטרות השיניים הספציפיות שלך.

מה זה ציפויי חרסינה לשיניים?

שינוי צבע השיניים: ציפויי ציפוי יכולים לכסות שיניים מוכתמות או דהויות ולספק מראה לבן ואחיד יותר.

אי יישור: ניתן להשתמש בהם כדי לתקן אי יישור שיניים קל, כמו רווחים קטנים או שיניים מעט עקומות, ללא צורך בטיפול אורתודונטי.

שיניים סדוקות או בלויות: ציפוי יכול לשחזר את הצורה והגודל של שיניים שנשברו או נשחקו עם הזמן.

שיניים בעלות צורה לא סדירה או לא אחידה: ציפוי יכול ליצור חיוך הרמוני וסימטרי יותר על ידי עיצוב מחדש של שיניים שאינן סדירות בצורתן או בגודלן.

כתמים שאינם מגיבים להלבנת שיניים: לשיניים שאינן מגיבות היטב לשיטות הלבנת שיניים מסורתיות, ציפויי חרסינה יכולים לספק פתרון לאורך זמן.

המדע מאחורי ציפויי פורצלן:

כוח:

ציפויי חרסינה עשויים מסוג מיוחד של חרסינה דנטלית הידועה בחוזקה ובעמידותו. חרסינה זו מעוצבת בקפידה כדי לחקות את השקיפות והתכונות מחזירות האור של שיניים טבעיות.

החוזק של ציפויי החרסינה נובע מהחומר הקרמי בו נעשה שימוש ומתהליך ההדבקה. כאשר הם מוכנים כראוי, מפוברקים ומחוברים על ידי רופא שיניים מיומן, ציפוי יכול לעמוד בפני כוחות הלעיסה והנשיכה הרגילים.

אֶסתֵטִיקָה:

ציפויי חרסינה זוכים להערכה רבה בשל תכונותיהם האסתטיות. הם מיוצרים בהתאמה אישית לצבע, לצורה ולגודל של השיניים הטבעיות שלך, מה שמבטיח מראה חלק וטבעי.

חרסינה דנטלית היא שקוף, כמו אמייל השיניים הטבעי, המאפשר לאור לחדור ולהשתקף מהציפויים באופן שדומה לשיניים אמיתיות.

לפרטים נוספים היכנסו: https://www.drstela.co.il/