אופנה בת קיימא – מה זה בדיוק?

אופנה בת קיימא

בשנים האחרונות קיימת יותר הבנה בנוגע לבדים ולחומרים שמרכיבים את הביגוד והאביזרים אשר אותם אנו צורכים. כיום, רבים בוחרים להתנהל תוך תפיסה של צרכנות נבונה שמטרתה לשים את הדגש על בחירת פריטים ידידותיים לסביבה, נכונים יותר לבני אדם ולבעלי חיים, ומתחשבים יותר בסביבה. בכך הופכת תעשיית האופנה – שפעם ניצלה את בעלי החיים והסביבה ליצירת פריטי לבוש – לשונה בתכליתה ולכזאת שהופכת את בחירת פריטי הלבוש לדרך חיים של ממש שיש לה אג'נדה ברורה והיא צריכת ביגוד טבעי, אורגני, איכותי ונוח שנראה אופנתי וטרנדי, וחשוב מכול! שאינו פוגע באדם ובסביבה. 

קווים לדמותה של אופנה בת קיימא

אופנה לנשים בת קיימא היא תפיסה צרכנית שנועדה לשנות את המרכיבים שמהם מורכבים פריטי האופנה שאנו צורכים. אופנה כזאת אינה נוקטת בפעולות שמשפיעות לרעה על הסביבה, החל מזיהום או הרעלה של בעלי חיים עד להרג וניצול נוראי של בעלי חיים ושל הסביבה למען יצירת פריטי אופנה. צרכנות נבונה ובחירה במוצרי אופנה ברת קיימא מספקים ביגוד נוח, איכותי ואופנתי שייצורו אינו פוגע בסביבה. כיום אפשר למצוא מעצבים ויצרנים ששמים את הדגש על ייצור פריטי אופנה מתחשבים ואורגניים תוך פניה לקהל לקוחות שמעוניין לשנות לטובה את הרגלי הצריכה שלו. 

למה כדאי לבחור פריטי אופנה אורגניים ואיכותיים?

מי שיבחר פריטים אופנתיים ויפים למראה כמו אוברולים מכותנה אורגנית, מכנסיים מפשתן, חולצות פשתן נעימות, מכנסי גברדין ועוד: יוכל לבחור פריטים שיוצרו תוך תפיסה צרכנית מתחשבת וצודקת יותר לסביבה בה אנו חיים ומתחשבת יותר בבעלי החיים שנמצאים איתנו. תעשיית אופנה בת קיימא היא חברתית, מתחשבת ואקולוגית. לכן רבים בוחרים פריטי אופנה יקרים יותר אך גם איכותיים ומתחשבים יותר. בכך אפשר להנות ממגוון פריטים במראה נוח מעוצב ונעים. 

הקליקו לקולקציית חולצות לנשים באתר LATOURE