מתנות מיוחדות לכנסים ואירועים

כנסים ואירועים הם הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים ולהיפגש עם עמיתים ולחלוק חוויות וידע.

כנסים או אירועים עוסקים לא רק בחברה, אלא גם באנשים שמשתתפים בו. זו דרך לעובדים לחגוג את ההישגים שלהם, ללמוד אחד מהשני ולחלוק ידע עם העולם.

בעת הכנס תוכלו להעניק מתנה לעובדים או ללקוחות שלכם.

מתנות לכנסים יכולות להיות כל דבר, החל מספל קפה (סמל לידידות) ועד ספר על הנושא האהוב עליך (סמל לידע). אם יתמזל מזלכם, אולי אפילו תזכו לשמוע כמה סיפורים מעניינים מהקולגות שלכם על החוויות שלהם בכנסים או באירועים שבהם השתתפו, כמו גם על מה שהם למדו שם. אולי אפילו תקבלו קצת טיפים בחינם!

מתי נעניק מתנות לעובדים:

ניתן להעניק מתנות לעובדים בשלל הזדמנויות והן:

מתנות לעובדים בכנסים ובאירועים – מתנות לכנסים הן דרך מצוינת למתג את עצמכם, תוכלו להעניק מתנות לעובדים וללקוחות שלכם עם סמל/ הלוגו של החברה.

מתנות גיוס לעובדים חדשים – אם אתם מעוניינים לגייס עובדים תוכלו להעלות להם את המורל כבר על ההתחלה עם מתנה. זו יכולה להיות מתנה מתוקה כמו שוקולד או זוג כרטיסים לסרט או גאדג’ט מגניב למטבח. העובדים החדשים יבינו עד מהרה שהם נמצאים במקום עבודה שרואה וחושב על העובדים שלו.

מתנה לעובד שעוזב אם אחד העובדים עוזב מסיבות שאינן קשורות אליכם תוכלו להעניק לו מתנה. עצם הענקת המתנה תראה לו כי אתם מעריכים מאוד את כל מה שהוא עשה בשבילכם.

מתנות בחגים – בחגי תשרי ובפסח נהוג להעניק מתנות לעובדים על מנת לצ’פר אותם על העבודה הקשה שהם עשו כל השנה. בחגי תשרי נהוג להעניק עוגת דבש לצד יין מקומי ואילו בפסח הרבה חברות נותנות תלושים לחג.