הבהרת עור – מה חשוב לדעת?

הבהרת העור

 

מרבית האנשים אינם מרוצים באופן מלא מהמראה החיצוני שלהם, וכמובן שאת הביקורת הנוקבת ביותר על המראה החיצוני שלנו נוכל לקבל על ידי הסתכלות במראה – תמיד נמצא פיגמנטים ואלמנטים שלא נראים לנו, ונרצה להחליף אותם כמה שיותר מהר.

הזכרנו בעבר את פרפקט טירטמנט ומוצריהם המעולים והפעם נתמקד בנושא של הבהרת עור.

רקע על הבהרת העור

גוון העור עד לא מזמן היה עובדה מוגמרת שלא ניתן לשנותה, אך כיום ניתן לבצע שינויים בעיקר לאנשים עם גוון עור כהה שרוצים להבהיר את העור שלהם – וכך למנוע מעצמם להיות חריגים בנוף ולא לאהוב את המראה החיצוני שלהם רק בגלל צבע העור שלהם. תהליך של הבהרת עור הוא אומנם לא דבר פשוט, אך בשנים האחרונות בזכות התקדמות ענף הרפואה הפלסטית ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד שלא ניתנות להבחנה או לזיהוי מקדים.

הבהרת עור

הבהרת עור – איך זה הולך?

אם החלטתם כי ברצונכם להבהיר את צבע העור שלכם, עליכם למצוא בראש ובראשונה רופא פלסטי שיבצע עבורכם את הטיפול. בעצם הליך בחירת המנתח הוא החשוב ביותר, שכן הרזומה של הרופא ישליך בצורה ישירה על הצלחת או כישלון הניתוח. ולכן חשוב מאוד לבחור מרפאה ומנתח פלסטי בכיר ככל האפשר, כך תמנעו מעצמכם אי נעימויות.

לאחר בחירת המנתח, אתם תגיעו לבדיקה מקדימה במרפאה על מנת לאשר כי הינכם כשירים לביצוע התהליך – וכמובן לברר איתכם את התוצאה אליה אתם שואפים להגיע. בין היתר ניתן לבצע הבהרת עור באמצעות חומרים ותכשירים לפנים, ללא התערבות של מנתח פלסטי – אך כאמור הסיכון שאתם לוקחים בשימוש בחומרים מבהירים הוא גדול במיוחד ולעיתים הם נוטים להשאיר כוויות וסימנים שישארו איתכם לאורך כל החיים, ולכן מוטב לנהוג בחוכמה וללכת על הבטוח שזה פנייה אל מנתח פלסטי על מנת שיבצע עבורכם את ההליך של הבהרת עור.