סכיני גילוח שיק

סכיני גילוח שיק

כשאנחנו מסתכלים על עזרים של רופאים, אנחנו יכולים לראות לא מעט אלמנטים אשר לכאורה נראים לנו רגילים, סטנדרטיים, אך יש מותאמים באופן ספציפי לרופאים ולעבודה עם מטופלים מסוגים שונים. כך למשל, סכיני גילוח שיק.

הרעיון של סכיני גילוח שיק הוא מאוד פשוט, מדובר בסכינים חד פעמיים, עם שני להבים שאינם מחלידים, ניתן לעבוד עליהם גם באזורים בהם יש הרבה שיער וגם באזורים בהם יש מעט שיער. הסכינים מותאמים לשימוש מהיר, וכן לשימוש אצל גברים ואצל נשים.

השימוש בסכיני גילוח שיק, סכיני גילוח חד פעמי מתבצע כאמור לצרכים שונים, בין היתר לצרכים כגון גילוח לפני ניתוח, לפני בדיקות אק"ג, במקרה ויש צורך לגלוח את הראש לצרכים שונים או לכל מקרה בו יש צורך לגלח אזורים מסוימים בגוף, בין אם זה ידיים, רגליים, חזה, גב, מפשעה, פנים וראש כמובן.

השימוש בסכינים מסוג זה, נפוצים בקרב מגוון רחב של רופאים, מטפלים וצוות רפואי אחר. כמובן שכל אחד עושה שימוש בסכינים אלו על פי הצורך ועל פי אופי הטיפול. לא בכל מקרה יש צורך, אך כאשר חשוב לגלח אזור מסוים, נכון להשתמש בסוג זה של סכינים, מכמה סיבות.

ראשית, מדובר על סכינים חד פעמיים, ועל כן אנחנו יכולים להיות בטוחים שהם סטריליים ונקיים לגמרי. תוכלו לקרוא על כך ועל סכיני גילוח שיק בלחיצה כאן…

שנית, מדובר בסכינים מאוד נוחים לשימוש, קלים ופשוטים.

שלוש, אלו סכינים אשר מיוצרים בגרמניה, סכינים איכותיים שיכולים לגלח כמות שיער מאוד גדולה, באופן יחסי.

ארבע, חשוב לשים לב, מדובר במגלח רפואי חד צדדי ולא צד אחד.

ניתן לבצע הזמנות של סכיני גילוח מזה במקומות שונים. מן הסתם, רופאים ומרכזים רפואיים יבצעו את ההזמנה אך ורק במקומות מורשים, מקומות מוכרים שם הם יכולים לקבל סכינים מקוריים, אטומים, חדשים לגמרי.

חשוב מאוד, שכל מי שזקוק לסכינים שכאלה, ידאג לקנות כמות גדולה שלהם על מנת שהוא לא יישאר במצב בו לא יהיו לו מספיק סכינים לצורך הבדיקה. חשוב להזכיר, אחרי כל שימוש יש לזרוק את הסכין ולהשתמש בסכין חדשה לצורך שימוש נוסף.