כללים לשימוש בטוח עם מכונות שיזוף

מכונות שיזוף

להיות שזופים זה אחד מהדברים שכולנו מעוניינים בהם מייד כאשר קרני השמש הקיציות הראשונות נותנות את אותותיהן. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים איך תוכלו להיראות כמה שיותר שזופים ולא בטוח שהים הוא תמיד הפתרון הטוב ביותר עבור כולנו. אנחנו אומנם אוהבים ים והמחשבה על רביצה עם בירה קרה עושה טוב לכולנו אך כדי להשתזף באמת צריך להשקיע הרבה יותר זמן. זה מה שמוביל בדרך כלל אנשים לחשוב על האופציה של פניה אל מכון שיזוף כזה או אחר וזו אכן יכולה להיות בחירה נהדרת עבור רבים. עם זאת, כדאי לשים לב שגם השימוש במכונות שיזוף עלול להיות מסוכן ולכן חשוב להקפיד על מספר כללים:

  1. בהתאם להמלצות של האגודה למלחמה בסרטן השימוש במיטות שיזוף יוגבל לגילאי 18 ומעלה.

  2. המיטות חייבות להיות כאלה שקיבלו את האישורים ועומדות בכל תווי התקן.

  3. יש לעשות שימוש במגן עיניים מחוטא שעומד בתקנים.

  4. מומלץ לא להרבות בשימוש שכן גם במיטות השיזוף השונות יש סכנת קרינה.

אם תקפידו על הכללים הללו ותעשו שימוש נכון במכונות השיזוף שעומדות במכונים השונים תוכלו להיות בטוחים שתיהנו מכל העולמות: גם תיראו שזופים וגם לא תפגעו בעצמכם, אז למה אתם מחכים?

שימו לב לאיזו מכון שיזוף אתם פונים

אם החלטתם לנסות את האופציה של מכונות שיזוף שונות בהחלט כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם פונים וכדאי שתבררו:

  • ממתי קיים מכון השיזוף?

  • איזה מכונות שיזוף מחכות בו?

  • האם המכון והמכונות שיש בו עומדים בכל התקנים?

בנוסף לכל אלה, כמון שגם כדאי לכם לבדוק כמה זה עולה כי בכל מכון שיזוף יש מחירים קצת שונים. השימוש הנכון במכונות הללו יגרום לעור שלכם להיראות נפלא וכל זאת מבלי שיהיה עליכם להשקיע בשיזוף שעות וימים ארוכים. לכן זה כלל לא מפתיע שרבים מנסים א השיטה הזאת למרות שבישראל לא חסרה השמש ברוב ימות השנה. מכוני שיזוף עם תווי תקן ועם מכונות כמה שיותר מקצועיות זה מה שאתם צריכים כדי להבטיח שהתוצאה הסופית לא רק תיראה טוב אלא גם לא תיפגע, חלילה, בבריאות שלכם ולא תסכן אתכם.