למה כדאי לעסוק ברפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה

הרצון לרפא אחרים ולגרום להם להרגיש טוב יותר מבחינה פיזית ונפשית זה משהו שאתם זוכרים מאז ומעולם? אם כן, כדאי לדעת שאתם יכולים ללמוד את התחום הזה, ורפואה זו לא האפשרות היחידה שלכם. אתם יכולים לבחור גם בתחום כמו לימודי רפלקסולוגיה, לימודי פרחי באך או כל תחום אחר ששייך לרפואה המשלימה, ותהייה לך כך הזדמנות לשפר את איכות החיים של אנשים רבים. לקבל את פניהם של אנשים שלא מרגישים טוב ואחרי טיפול או סדרת טיפולים לראות שהבריאות שלהם משתפרת זו פריבילגיה נפלאה וגם אתם תוכלו ליהנות ממנה מייד עם תום הלימודים.

האם זה יכול להתאים לכל אחד?

אין שום תחום בחיים שיכול להתאים לכל אחד מאיתנו, כך שגם כאשר מדברים על תחומי הרפואה השונים ניתן לראות שלכל אחד יש משהו אחר שהוא יוכל ללמוד ולעסוק בו. לימודי רפלקסולוגיה יוכלו להתאים לכם אם אתם מתחברים לתחום הזה ואם אתם מאמינים שרפלקסולוגיה יכולה לשפר את הבריאות שלנו, כך כדאי לדעת תחילה משהו על הנושא. כמו כן, חשוב לדעת שיש תנאי קבלה שונים ללימודים האלה כך שרצוי לבדוק איפה אתם הולכים ללמוד והאם אתם מתקבלים ללימודים.

האם מייד עם תום הלימודים אפשר להתחיל לעבוד?

בדרך כלל כדי לעסוק בתחום הרפלקסולוגיה צריך לא רק לסיים את הלימודים אלא גם לעשות התמחות שכוללת מספר טיפולים. כמו כן, לא לכל אחד מתאים להקים עסק עצמאי מייד עם סיום הלימודים, כי למעשה זה עניין של אופי וסדר עדיפויות בחיים. יש אנשים שאחרי הלימודים יעדיפו לעבוד עם מישהו שכבר יש לו עסק ואילו אחרים יעדיפו להקים מקום משלהם, כך שגם אתם תצטרכו לתת על כך את הדעת.