הקטנת האף – 3 דברים שיש לשאול את עצמכם לפני קבלת ההחלטה

הקטנת האף

 

לא כולם אוהבים את איך שהם נראים. אולי נכון יותר לנסח את הדברים אחרת – רבים הם האנשים שלא אוהבים את מבנה הפנים שלהם. והם היו רוצים לשנת את מבנה האף שלהם. מדובר על שינוי אפשרי שהופך להיות נגיש וקל יותר עם השנים. ככל שהרפואה מתפתחת ופתרונות טיפוליים נוספים מיושמים בשטח, הניתוחים הללו נעשים לקלים ויעילים יותר. וגם התוצאות מדויקות וטובות יותר. לא פלא שיש מטופלים רבים שבוחרים לבצע ניתוח הקטנת אף.

קבלת ההחלטה בתבונה

הפעולה הכירורגית הזו אצל מומחה לניתוחי אף אינה נחשבת לסבוכה, אבל לא נכון לרוץ ולבצע ניתוחים ללא מחשבה. כי את הנעשה אין להשיב. ראו להלן שלושה דברים שעליכם לשאול את עצמכם לפני שאתם מקבלים את ההחלטה בדבר הניתוח.

  1. החברה ואני – יש מועמדים לניתוח שהמראה שלהם נהדר. גם האף אינו גדול ומבנה הפנים שלהם פרופורציונאלי. אבל מספיק שהאווירה החברתית ששולטת סביב מעלה על נס את האפשרות לחולל שינוי, והדיבורים בנושא מעסיקים את הראש, דבר שגורם גם למי שהניתוח הזה מיותר לו לחשוב על כך ברצינות.
  2. התוצאה הרצויה מול המציאות – חשוב להבין כי ניתוח הוא פעולה שהתוצאה שלה לא ידועה בצורה מדויקת. מקווים כי התוצאה תהיה מושלמת ומשביעת רצון. וכי מבנה האף יראה טבעי ונאה. אבל לא תמיד זה מה שקורה בפועל. לכן יש לקחת בחשבון כי מדובר על פעולה שיש בה מן הסיכון.
  3. התהליך על כל מה שכרוך בכך – יש להיות מודעים לכך שמדובר על פרוצדורה רפואית שיש בה חוסר נוחות, כאבים ותופעות לא נעימות. כל אלו הם חלק מעסקת החבילה, ואי אפשר לדלג על זה.