שחזור קרום הבתולין- אפשרי בהחלט

שחזור קרום הבתולין- אפשרי בהחלט

קרום הבתולין הוא ממברנה הממוקמת בכניסה לנרתיק. טרם מקיימים יחסי מין הממברנה שלמה. לעיתים תיתכן פגיעה בממברנה ללא קיום יחסי מין שעלולה להיגרם כתוצאה מסיבות שונות כגון: פעילות גופנית מאומצת, חבלה באזור או אוננות. כיום מוצע לכל אישה שמעוניינת לשחזר את קרום הבתולין שלה ניתוח ייעודי לשחזור קרום הבתולין.

מדוע נשים מעוניינות לשחזר את קרום הבתולין?

לעיתים מדובר על צורך שמתבסס על מניעים אישיים ולעיתים מדובר על צורך שמתבסס על מניעים תרבותיים. הניתוח רלוונטי מכל סיבה וצורך באשר הוא. לצד ההיבטים והמוכנות הפיזית של המנתח, נדרשת בניתוח זה גם רגישות רבה של המנתח והצוות המטפל וכן דיסקרטיות מלאה, העדר שיפוטיות ועוד. נשים רבות מעוניינות לדעת מה תהיה ההרגשה בעת קיום מגע מיני לאחר שחזור של קרום הבתולין. שחזור קרום הבתולין היא פעולה כירורגית שמשיבה את המצב לקדמותו ללא כל צלקות, סימנים או אמצעי זיהוי שמעיד על התערבות כירורגית. התחושה הן  של האישה והן של הגבר בעת קיום יחסי מין לאחר שחזור קרום בתולין היא אותה תחושה שבה מקיימים יחסי מין לראשונה, לרבות כאב החדירה והדימום שעשוי להתלוות.

כיצד מתבצע השחזור?

הטיפול לשחזור קרום הבתולין הוא קצר וחד פעמי, הוא לא מלווה בתופעות לוואי ואיננו דורש אשפוז. מדובר על ניתוח קצר ופשוט שבו משתמשים בתפרים פנימיים עדינים שנספגים מאליהם. בסוף הטיפול לא נותרת צלקת או סימן אחר. כמו כן השחזור איננו פוגע במעבר הדימום בזמן מחזור. מדובר על ניתוח שאורך כשעה ומבוצע או בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית בהתאם לשיקול הדעת של המנתח. הניתוח איננו  מסב יותר מדי כאבים והשחרור לאחר הניתוח הוא באותו היום שבו מתבצע הניתוח.

לפרטים נוספים היכנסי https://limedik.co.il/