טיפולי פנים מומלצים לחידוש העור, העלמת קמטים וחטטים

טיפולי פנים

בין הסוגים השונים והמגוונים של טיפולי הפנים אשר אמורים להעניק לכם מראה עור פנים צעיר ויפה יותר, תוכלו למצוא מספר טיפולים אשר נועדו לדאוג לחידוש תאי העור המתאים, העלמה של קמטים נראים לעין ובעיות בעור כמו חטטים ופצעונים. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על הטיפולים האמורים לפתור את הבעיה הזו אשר מוצעים כיום בשוק.

טיפולי פנים לחידוש העור

סוג הטיפול הנפוץ ביותר אשר נועד לחדש את תאי העור המתים בפנים שלנו הוא הפילינג, לו יש מספר וריאציות שונות אך המטרה הסופית היא פתיחה רחבה ככל הניתן של הנקבוביות והסרה של התאים בנוסף לזיהומים ולכלוכים שונים אשר מצטברים להם בשכבות התחתונות של עורינו.

בנוסף לטיפולי הפילינג נוכל למצוא מגוון של טיפולי אנטי אייג'ינג בשיטות שונות אשר מבטיחות גם הם לחדש את עור הפנים, כמו גם מסיכות מיוחדות אשר נצמדות לעור וחודרות עמוק ככל הניתן, כדי להוציא את כל הזיהומים והשאריות בעת השטיפה.

ישנם המון טיפולים ביתיים אשר אמורים לבצע ניקוי יסודי וחידוש של תאי העור כמו מסכות או תערובות ממרכיבים טבעיים , והם יוכלו לעזור לשמירה על עור פנים רענן, אך במקרה של בעיות בעור, מומלץ להתייעץ במומחה ולעבור טיפול יסודי, ולאחר מכן לעשות שימוש בשיטות הביתיות אשר יעזרו לשמור על המצב.

טיפול העלמת קמטים

מבחר הטיפולים השונים להעלמה של הקמטים אשר נמצאים על גבי עור הפנים שלנו עלול לבלבל אתכם. ישנם המון שיטות ודרכים אשר עדיין לא הוכיחו את עצמם, וכאשר אנחנו מוסיפים את העובדה שכל שיטה משפיעה על כל מטופל בצורה שונה, יהיה זה רצוי לבחור בשיטה עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר.

אחת הדרכים לנסות ולהעלים את הקמטים המציקים תהיה דרך טיפול לייזר אשר נועד להחליף את הפילינג הכימי. הלייזר בעצם מנסה לשייף את העור ולהחליק אותו, עם תופעות לוואי מועטות יחסית.

הבוטוקס המפורסם עושה שימוש ברעלן אשר נועד לחסום פעילות עצבים בשריר ובכך להחליק את הקמטים הקיימים. מהאפקט של זריקת הבוטוקס תוכלו ליהנות למשך של מספר חודשים, ולאחר מכן יהיה עליכם לחזור לזריקה נוספת.

עוד דרך נפוצה היא שימוש בחומצה היאלורונית אשר נועדה למלא את הקמטים אשר מצויים בחלק התחתון של עור הפנים שלנו, לרבות הקמטים לצדי האף. בנוסף, ישנם טיפולים למילוי שפתיים בעזרת החומצה הזו.

העלמת חטטים

בין אם מדובר בפצעים אשר נגרמו מאקנה או גירודים, או שמא מדובר בצלקות אשר מופיעות על הפנים, ישנם מספר טיפולים שונים אשר נועדו להעלימם ולהחזיר את עור הפנים למצב נקי וחלק. בין השיטות נוכל למצוא פילינג מכני, חומצה ריטינואית, שיטת דרמרולר ועוד דרכים מרובות אחרות. מומלץ להתייעץ בקליניקה מקצועית כדי לאבחן את הבעיה ולמצוא את דרך הפתרון הטוב ביותר.

למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר של המנתח הפלסטי ד"ר לוי אברהם.