קוסמטיקאית מומלצת

בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בטיפול עור הפנים, יש לפנות אל קוסמטיקאית מומלצת, אשר כבר עובדת שנים בתחום, מעודכנת בטיפולים, בתכשירים ובציוד החדשני ביותר וכן, עובדת שני עם לקוחות קבועים ומשתתפת בהשתלמויות שונות. ישנן בישראל הרבה קוסמטיקאיות ויש לבחור את אלה שהמליצו עליהן, חברות, או בני משפחה.

יש לדעת, כי גם לגבי המחיר, מכוני קוסמטיקה, יהיו מן הסתם יקרים יותר וכן, נשים רבות אוהבות להגיע לקוסמטיקאית פרטית שידועה בתור קוסמטיקאית מומלצת. הטיפולים הם רבים ומגוונים, היות וישנן קוסמטיקאיות שמבצעות את כל טיפולי הפנים אך גם טיפולים כגון הסרת שיער , איפור קבוע, מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים ועוד.

אז איך לבחור את הקוסמטיקאית שתהיה הטובה ביותר?

ראשית, הכשרה של קוסמטיקאית מומלצת, זה השלב הראשון שיש לוודא, הדבר השני הוא הניקיון של הקליניקה, אם היא משתמשת במכשירי חיטוי וחומרי עזר חד פעמיים. הקוסמטיקאית מקצועית, תאבחן תחילה את עור הפנים ותמליץ על טיפול נכון לפנים. יש לברר לגבי שגרת הטיפול היום יומית, תכשירים שמתאימים, אשר יש לרכוש ועוד. האסטטיקה, כלומר המראה של הקוסמטיקאית, יעיד אף הוא על טיבה. למשל, קוסמטיקאית שתהיה מרושלת ולא היגיינית לא תשרה בכן אווירה נעימה וכן, תהיה לכן תחושה שהיא אינה מספיק מקצועית  ובצדק.

קוסמטיקאית מומלצת, תרקח את הקרמים הטיפוליים  והמסכות השונות בעצמה, מה שמראה, כי הידע  שלה הוא רב גם בתחום זה. יש להבדיל בין קוסמטיקאית רגילה, לבין אחת שהיא קוסמטיקאית רפואית. הבחירה יכולה להיות גם על פי המיקום בו כל אחת גרה וכן המלצות של חברות שגרות באזור מגורייך ומכירות קוסמטיקאית טובה, שיש לה לקוחות רבים, מה שיראה כי היא מקצועית. יש לבדוק על קירות הקליניקה, את ההכשרות של הקוסמטיקאית וממתי ההכשרות הללו, מוסדות מוכרים של לימודי קוסמטיקה, יוכלו להעיד המון, על המקצועיות והניסיון של הקוסמטיקאית וכן תעודות רבות על השתלמויות שונות שבהן היא השתתפה.תכשירים שיכולים לעצור את הזמן

עלות הטיפול של קוסמטיקאית מומלצת

אמנם מחיר הוא לא אינדיקציה, אבל ניתן לראות, כי קוסמטיקאית מומלצת, תגבה מחיר יקר יותר. הנועם והמקצועיות הם גם שיקולים חשובים בבחירה של קוסמטיקאית. העלות היא אמנם חלק בלתי נפרד מהשיקולים של לקוחות רבים, אך יש לבחון היטב, את המקצועיות, הידע חוויית השירות וכן ההרגשה של כל לקוחה בטיפול.

מומלץ לברר באתרי השוואת מחירים את המחיר שדורשות קוסמטיקאיות עבור סוג הטיפול הנחוץ, כך שתוכלנה תמיד לדעת מה המחיר המקובל לאותו טיפול ספציפי.  כאשר קוסמטיקאית מומלצת מור בראל , מוכרת לכן תכשירים קוסמטיים, כדאי כי התכשירים לא יהיו ארוזים בצנצנות ללא פירוט המרכיבים. זה אמנם נכון שקוסמטיקאית תמכורנה תכשירי טיפוח בדרך הרבה יותר יעילה מאשר דיילת יופי בסופר פארם, בגלל הידע שלה בסוגי העור, אך חשוב לשים לב לפריטים הללו.