הדברת חולדות – הכיצד?

הדברת חולדות

החולדות הן ממשפחת המכרסמים וגדולות יותר מעכברים. צבען אפור כהה בדרך כלל והזנב שלהן אפילו ארוך יותר מהגוף שלהן. לחולדות נשיכה חזקה מאוד ואתם לא רוצים לסבול מנשיכה שכזו שיכולה לגרום לנזק בריאותי רב. מעבר לכך הן נמצאות בדרך כלל בפחי אשפה, בביוב ובמקומות נוספים שאינן אסתטיים ובריאותיים ועל כן נושאות בפרוותן מחלות וחיידקים שונים. אלה יכולים לזהם את האוכל בבית, את הרהיטים והספות ומקומות נוספים ואנו לא רוצים בכך. יתרה מכך שהחולדות עשויות לכרסם בקרטונים, קופסאות מזון ועוד. גם הצואה והשתן שלהם מסוכנים ואין לגעת בהם.

אז מה ניתן לעשות כדי להדביר את החולדות?

  • שימוש בפיתיונות רעילים – האפשרות הראשונה היא להניח מלכודות עם פיתיונות רעילים (או להניח את הפיתיונות ללא מלכודות וכמובן לצאת מהבית ליום-יומיים כולל להוציא את הילדים ובעלי החיים שלנו). 
  • מלכודות דבק – מלכודות שאינן הומניות במיוחד. אם כבר לחסל את החולדות אז עדיף לעשות את זה מבלי לגרום להן לסבול אולם בכל זאת מדובר בשיטת הדברת חולדות מוזלת ואפשרית. 
  • מלכודות כלוב – בשיטה זו לוכדים את החולדה בשלמותה בתוך מלכודת כלוב וכאשר היא נלכדת מזמינים את המדביר שיאסוף את החולדה וישחרר אותה בטבע רחוק מאוד מכם ומהסביבה שלכם… 
  • במידה ויש יותר מחולדה או שתיים במקום כדאי לבצע הדברה רצינית וכוללת יותר עם מלכודת מתקדמת יותר ואולי אפילו ריסוס המקום.

מתי לקרוא למדביר?

אם אתם לא רוצים להתעסק עם הנושא בכלל תוכלו לקרוא למדביר של הדברה מיכאל ובוריס שיגיע להניח את המלכודות ולבדוק את המקום. לאחר מכן יגיעו לאחר יום-יומיים לאסוף את החולדות במלכודת או כאשר תקראו לו שאלה נתפסו במלכודת. במקרה של ריבוי חולדות יש לקרוא למדביר בדחיפות ולהישמע להוראות ההדברה כדי להיפתר מהבעיה לחלוטין.

 

לעוד מידע, בקרו באתר https://zurpestcontrol.co.il/