נפש בריאה בגוף בריא: לימודי פסיכותרפיה

הבהרת עור

השקט הנפשי והרוגע זה דבר שכולנו מחפשים אחריו, ואין ספק שיש היום הרבה שיטות שבעזרתן אפשר לחתור להגיע למצב רגוע יותר. פסיכותרפיה זו שיטה שיכולה לכלול הן את ההתייחסות לנפש האדם והן את ההתייחסות לגוף שלו, ואין ספק שאם אתם רוצים להעמיק את הידיעות שלכם בנושא, אז כדאי שתלמדו לימודי פסיכותרפיה מקצועיים. הלימודים האלה יכולים להתאים לכל מי שהתחום הזה מושך אותו מזה שנים, ואתם תראו שאם גם לכם יש עניין גדול בנושא הזה, הרי הלימודים יוכלו רק להגביר את הסקרנות שלכם.

מה לומדים?

כשמדברים על לימודי פסיכותרפיה ניתן לראות שתי מגמות עיקריות, כאשר הראשונה שבהם זו מגמת פסיכותרפיה גופנית ואילו המגמה השנייה נקראת פסיכותרפיה טרנס – פרסונאלית. לכל מגמה כזאת יש דגשים אחרים, אך בשני המקרים תוכלו להכיר את הכלים החשובים ביותר של עולם הפסיכותרפיה. כל מי שעוסק בפסיכותרפיה הוליסטית צריך לקחת בחשבון את הקשר ההדוק שקיים אצל אנשים בין רגשות מודחקים ובין מחלות שונות שמהן הם סובלים, כי למעשה ההבנה של הקשרים האלה היא המפתח לטיפול ושיפור המצב. במסגרת הלימודים תוכלו להעמיק את הידיעות שלכם בנושא וכך למעשה תוכלו להפוך לאנשי מקצוע מובילים ביותר בתחום הזה.

דרישות הלימודים

אתם חייבים להבין שהלימודים האלה הם לימודים תובעניים שדורשים ריכוז והשקעה רבה, וכדאי גם לדעת שניתן לעשות בתחום הזה עבודת תזה מעניינת שתוכל לשמש אתכם בעתיד. כדאי לשים לב איפה אתם בוחרים ללמוד את הנושא ומה בדיוק מציעים לכם בלימודים, כי אין ספק שלמידה עם מערכת למידה מתוקשבת יכולה להיות הרבה יותר יעילה. כמו כן, כדאי לברר גם שאתם נרשמים ללימודים במקום שבו ישנו אוסף רציני ביותר של ספרות בנושא, כי למרות הטכנולוגיה, הספרות המקצועית היא עדיין הבסיס לכל לימוד.

למידע נוסף על הלימודים במכללת רידמן – הקליקו >>