טיפולי PRP לנשירת שיער

טיפולי PRP הם טיפול חדש לנשירת שיער שצובר פופולריות בשוק. PRP מייצג פלזמה עשירה בטסיות דם וזהו טיפול המשתמש בתאי גזע, גורמי גדילה וחלבונים כדי לעורר צמיחת שיער מחדש, קבלו מידע נוסף בבלוג בילוי תרבות. טיפולי PRP שימשו על ידי רופאי עור לטיפול במצבי עור כמו אקנה ורוזציאה, אך הם משמשים כעת על הקרקפת כחלופה להשתלות שיער. תופעות הלוואי השכיחות ביותר של טיפולי PRP כוללות אדמומיות, נפיחות, כאבים במקום ההזרקה ונשירת שיער זמנית.

היכן נוכל לבצע את הטיפול?

טיפולי ה-PRP לנשירת שיער הם טיפול העושה שימוש בפלזמה עשירה בטסיות כדי להמריץ את צמיחת שיער חדש. הטיפול יכול להיעשות בשתי דרכים, האחת היא באמצעות הזרקה ישירות לקרקפת והשנייה היא באמצעות מריחה מקומית. היישום המקומי יכול להתבצע בבית או במכון. זה לא כואב ולא כולל מחטים כלשהן. המריחה המקומית הוכחה כיעילה יותר משיטת ההזרקה, וזו הסיבה שהיא מומלצת לאנשים שמפחדים ממחטים או שיש להם שיער דליל. טיפול זה נמצא בשימוש במשך שנים אך לאחרונה היו מחקרים המראים את יעילותו בטיפול בנשירת שיער ובקידום צמיחה מחודשת. זה גם הופך למשתלם יותר עבור אנשים שזקוקים לו בגלל עלויות נמוכות יותר הקשורות לטיפולי PRP

כיצד עובד טיפול PRP לנשירת שיער?

טיפולי PRP לנשירת שיער הם סוג של טיפול יעיל בהגדלת כמות השיער שצומח על הקרקפת. טיפול זה נמצא בשימוש במשך עשרות שנים וממשיך להיות פופולרי. טיפולי PRP ידועים גם כטיפול פלזמה עשיר בטסיות דם או טיפול בצמיחת שיער PRP, שהוא תהליך של שימוש בתאי הדם שלך כדי לעורר צמיחת שיער חדשה. PRP מופק מהדם שלך, כך שאתה יכול להשתמש בו בכל חלק בגופך. זה לא מוגבל רק לקרקפת וניתן להשתמש בו גם עבור חלקים אחרים של הגוף שלך. התהליך מתחיל בלקיחת דגימת דם, אשר מסובבת בצנטריפוגה כדי להפריד את הפלזמה (הרכיב הנוזלי). לאחר מכן הפלזמה מוזרקת לקרקפת והופכת לטסיות דם (תאים זעירים המסייעים לקרישה). הטסיות מתאספות במקום הפצע ומשחררות גורמי גדילה הממריצים צמיחת שיער חדשה.