מחדש בדים מקצועי

כמה פעמים בחיים קרה לכם שרציתם ללבוש בגד ייחודי ואהוב שרכשתם לפני שנים וגיליתם שנוצרו בו כדוריות בד מעצבנות שהורסות לו את כל השיק? הרבה נכון? לא עוד!

עם המכשיר המהפכני והייחודי מחדש בדים מקצועי זה לא יקרה לכם יותר.

מה זה מחדש בדים מקצועי?

מחדש בדים מקצועי כשמו כן הוא, מכשיר זה יחדש עבורכם את כל הבגדים והפריטים שיש לכם כמו וילונות, מפות, סדינים וספות שעם הזמן נוצרו בהם כדוריות בד ומה שאנחנו מכירים גולגולים קטנים, אשר בשפה העברית נקראים מוך.

כיצד עובד המכשיר?

מכשיר מחדש בדים מקצועי פועל עם סכיני להב אשר עשויים מנירוסטה העטופים בפלסטיק קשיח עם חורים קטנים אשר אותם מניחים על הבד אותו תרצו לנקות ומסובבים בתנועות מעגליות. יתרון נוסף הקיים הוא כלי הקיבול האוסף אל תוכו את שאריות הבד ובפתיחה קלה של המכשיר תוכלו לרוקן אותו בקלות אל פח האשפה.

מהם היתרונות של מחדש בדים מקצועי?

חיסכון בכסף– ככל שתנקו יותר בגדים ופריטים מכדוריות בד, תשמשו יותר במה שכבר רכשתם במהלך השנים ותרכשו פחות בגדים.

חידוש מלתחה בעלות נמוכה– בגדים שכבר הספדתם אותם וחשבתם כי מקומם הוא בפח, חוזרים לשימוש.

סיוע בשמירה על איכות הסביבה– כאשר אנו רוכשים בגדים אשר מלווים אותנו מספר שנים אנחנו נמנעים מרכישות נוספות ובכך פחות מזהמים את הסביבה.

שימוש במגוון בדים– מחדש הבדים אינו תולש בד והוא מאוד ידידותי למשתמש ולבדים מסוג: סוודרים, צמר, כותנה ועוד.

ניידות– המכשיר ניתן לטעינה בעזרת כבל ולאחר מכן יש כשעתיים עבודה לא צורך בשקע חשמלי, כך שהוא יוכל לשמש אתכם בכל מקום שתרצו, בין אם במשרד, בחופשה או בבית.

היכן ניתן להשיג מחדש בדים מקצועי?

ניתן לרכוש מוצר זה במגוון חנויות נבחרות למוצרי חשמל, כלי בית ורשתות אופנה אשר דוגלות בנושא הקיימות, בנוסף תוכלו לרכוש אותו גם באינטרנט באתר Fixsonic מבלי לצאת מהבית ובנוסף במגוון אתרי אופנה וגאדג'טים מיוחדים.