מאז שלקחתי מאמן כושר אישי, החיים שלי השתנו מהקצה לקצה

מאמן כושר אישי

תמיד ידעתי שאני לא רזה, בלשון המעטה… אני עגלגל מעט (לא ממש מעט…) כשאני יוצא לקנות בגדים תמיד שולחים אותי למחלקה עם המידות הכי גדולות וגם הבגדים שם לא ממש מחמיאים לי כשאני מודד אותם. אני בסך הכול אוהב לאכול אוכל טעים (ומשמין) לא ממש נהנה מתרגילי כושר וגם לא מהליכה או רכיבה על אופניים ואני כמובן נראה בהתאם. זה לא שלא ניסיתי דיאטות פה ושם. זה לא שזלזלתי ממש במצב ולא התרשמתי מדברי הרופא, שלא לומר- איומי הרופא בדבר המחלות האורבות לי אם אשאר בממדים הללו אותם סיגלתי לעצמי. אבל מה לעשות? שום דבר לא באמת מצליח להשפיע על המראה ועל המשקל שלי. אני עברתי חיים ממש לא פשוטים, אבל אני בהחלט יכול לציין כי אני כבר רואה אור בקצה המנהרה…

מאמן כושר אישי? על מה ולמה?

אז המליצו לי לפנות אל מאמן כושר אישי באתר http://shalomfit.co.il. אני לא באמת הצלחתי להבין מה לי ולמאמן הכושר. כמו כן אני תהיתי כל הזמן, מה יציע לי מאמן כושר שעדיין אף אחד לא הציע לי עד היום ולמה נראה לו שהוא אמור להצליח במקום שאף אחד אחר לא הצליח.

כאן חשוב שתבינו שכבר עשיתי את השינוי. פניתי אל מאמן כושר אישי. ומה התוצאות? אתם שואלים? באמת מסקרן. המשיכו וקראו…

מאז שלקחתי מאמן כושר אישי, החיים שלי השתנו מהקצה לקצה

אז כבר רמזתי על כך בכותרת ואכן זה מה שקרה איתי. פניתי בכל זאת אל מאמן כושר אישי הוא שינה אותי ואת איכות החיים שלי מן הקצה אל הקצה. השלתי ממשקלי מספר מכובד של קילוגרמים. אני כבר לא שייך כלל לאגף של המידות הגדולות בחנות. אני נהנה מאיכות חיים כי אני הרבה יותר קליל. אני אוכל רק מזון בריא ומזין וכתוצאה מכך אני חש תמיד שבע, אני חיוני, לא סול מכל מיני כאבים ומחושים ובאופן כללי נהנה מאוד מחיים הרבה יותר איכותיים!

ממליץ בחום גם לכם!

קראו גם:

איך להוריד אחוזי שומן בלי לרדת במשקל