מחירון הסכם ממון – כמה זה צריך לעלות?

מחירון הסכם ממון

מחירו של הסכם ממון פשוט לרוב ינוע בטווח מחירים של 2,500 – 5,000 ₪, וזאת כאשר המחיר יכול לעלות בהתאם לצבירת נכסים של בני הזוג והפיכת ההסכם למורכב יותר. טרם ניסוח ההסכם תוכלו לפנות אל מספר עורכי דין שונים באזור שלכם כדי לקבל מהם הצעת מחיר.

סכום הכסף שתצטרכו לשלם בעבור ניסוח ההסכם יהיה תלוי בראש ובראשונה במורכבות שלו, כך שעליכם לזכור כי אין מחירון הסכם ממון מובהק עם מחירים קבועים. הכול יהיה תלוי במצב הספציפי שלכם ושל בן או בת הזוג.

אישור נוטריוני ותשלום על פתיחת תיק בבית משפט

במידה ואתם רוצים גם לאשר את ההסכם בבית המשפט, תצטרכו לפתוח תיק שעליו תשלמו 450 ₪. בנוסף לכך, תדרשו אישור נוטריוני שיעלה לכם בערך 370 ₪ לכל עותק.

אם חשוב לכם לוודא שאתם מנסחים את העסק בצורה חכמה, יהיה כדאי לכם לעשות הכול בליווי של עורך דין מנוסה שיוכל לעזור לכם וללוות אתכם בכל התהליך של ניסוח ההסכם. זה יהיה שווה את הזמן שלכם ויאפשר לכם להיות שלמים עם כל הסעיפים עליהם אתם הולכים לחתום בסופו של דבר.

ניסוח הסכם ממון שמטיב עם שני הצדדים

כדי לאפשר לשני הצדדים להיות מרוצים בעת החתימה על הסכם הממון, החוכמה נעוצה בניסוח של הסכם שכל הצדדים יוכלו להיות מרוצים ממנו. בדיוק בשל זאת יש חשיבות לבחירה של עורך דין אורי גנור, שיוכל לנסח את כל הדקויות הקטנות בצורה נכונה ונאותה.

על מנת שתוכלו להתחתן בראש שקט ולדעת שאתם בוחרים באפשרות הנכונה עבורכם, יהיה כדאי לכם לשים דגש מרכזי על ניסוח של הסכם ממון שאתם רגועים לגביו ומרוצים מכל הסעיפים שנוסחו בו.