שיטות טיפול מהמזרח עם אמיר פרלמן

שיטות טיפול מהמזרח

העולם שלנו נעשה לכפר גלובלי מקושר. אין עוד מדינות נידחות ותושבים מרוחקים שלא מכירים אותם במדינות אחרות. התרבויות עוברות שינויים משמעותיים כאשר הן פוגשות פנים אל פנים תרבויות אחרות, ושיטות הטיפול שהיו מוכרות בעבר רק במזרח עושות כברת דרך ארוכה, ומביאות בשורה של ממש גם לתרבות המערב. גם בישראל יש כיום שינוי משמעותי, עת לרפואה הקונבנציונאלית חוברת הרפואה הסינית – המשלימה, ומציעה מענה נהדר עבור בעיות בריאות שונות, קראו בהרחבה. אחת השיטות המעולות שאכן מביאה עמה תועלת עצומה היא שיטת הטיפול שנקראת צ'י קינג.

אז מה זה צ'י קונג?

צ'י קונג זו שיטת ריפוי סינית שנועדה לתקן את זרימת אנרגיית החיים לכל תאי הגוף שלנו. מתוך אמונה שאנרגיה היא זו שמחייה את הגוף ויש לה את היכולת לרפא בעיות בריאות שונות, מתרגלים את המדיטציה התנועתית הזו אשר מאפשרת לנו ליצור הרמוניה בין הגוף, הנפש והנשימה שלנו, ובכך להביא את הביו אנרגיה לכל תאי הגוף שלנו. היות ומדובר על מדיטציה בתנועה, השיטה הזו בהחלט עשויה להועיל במידה רבה ולהקל משמעותית על בעיות בריאות רבות ומורכבות. כך שבסופו של דבר יוכל המטופל להוביל את עצמו לפתרון מצבו הבריאותי, ולשיפור משמעותי ביותר באיכות החיים שלו.

תרגול והדרגה

כדי להצליח להגיע להישגים חשוב לזכור כי יש לבצע את התרגול באופן מדויק ומקצועי, וזאת באופן הדרגתי. במהלך התרגולים החוזרים עם אמיר פרלמן יתחיל הגוף לרפא את עצמו, להזרים אנרגיה חיובית לתאים נוספים שלא הייתה בהם זרימה מיטבית של חמצן, והגוף שלנו יוכל לשפר את הפעילות שלנו. התוצאה היא כמובן שיפור משמעותי באיכות החיים וריפוי בעיות בריאות שונות. בין היתר ניתן לרפא בעיות תנועה ומוגבלות פיסית וכן בעיות בריאות באיברים הפנימיים. הודות לאנרגיה שמגיעה לכל תאי הגוף אפשר להשיג את הריפוי המיוחל ובכך להוביל את המטופל למקום טוב יותר מבחינה פיסית.

הדרכה מקצועית ולמידה רציפה

תוצאות משיגים רק אם עובדים במקצועיות ועל פי הכללים. לכן חשוב לקבל הדרכה מקצועית במסגרת קורס צ'י קונג בת"א וללמוד את השיטה בצורה נכונה מפי המומחים בתחום.