כמה עולים ציפויי חרסינה לשיניים?

ציפויי חרסינה לשיניים

צחצוח שיניים בקביעות מסייע בשימור השיניים. אך לא משנה עד כמה נקפיד על צחצוח, הוא לא מצליח להסיר לאורך זמן את כל הכתמים. ובוודאי שאין בכוחה של מברשת השיניים לתקן פגמים כאלה או אחרים במבנה השיניים או במרווחים. ציפויי חרסינה לשיניים בירושלים הופך את החיוך ליפה ואת מראה השיניים למושלם (עד כמה שיותר קרוב לזה). למתעניינים ולמתעניינות, נסביר כזה זה עולה ואילו שיטות קיימות. 

המחיר, בהתאם לשיטה המועדפת 

המחיר של ציפויי חרסינה לשיניים בירושלים תלוי בעיקר בשלושה דברים. ראשית, הניסיון ורמת הידע של הרופא. שנית, סוג השיטה והחומרים שבהם משתמשים לצורך יישום הציפוי. שלישית, מבנה השיניים, מורכבות הטיפול וסוגי הליקויים שהציפויים צריכים לכסות או להסתיר. שני סוגי הציפויים שמהם מקובל לבחור כיום הם למינייט ואיימקס. 

ציפוי למינייט בנוי מחרסינה בעלת צפיפות טובה. זהו פתרון יפה ובעל עמידות מצוינת בפני כתמים. השיניים יישארו לבנות ויפות כפי שאפשר לראות בפרסומות למשחות השיניים. ציפוי איימקס עשויי מחומר משולב, זכוכית חרסינה ליתיום. יתרון חשוב של הציפוי המתקדם הזה, מלבד מראהו היפה והצח בכך שאפשר לבצע את הפעולה מבלי לשייף את השן לפני הדבקה. 

על מנת לבחור את סוג הציפוי כדאי להתייעץ עם רופא השיניים באתר https://exper.co.il. ההתאמה של הטיפול מבוססת על עלות, צרכי המטופל ומראה השיניים. לגבי העלות, חרסינה איימקס נחשבת לטיפול יותר חדשני ויקר יותר. עם זאת, שני הציפויים איכותיים ונמצאים בחוד החנית של האסתטיקה ברפואת שיניים.  

מה עוד כדאי לדעת על הציפויים 

ציפויי חרסינה לשיניים בירושלים מודבקים על שכבת השן החיצונית, תוך שימור יכולת תפקודית מלאה. זהו פתרון שיכול להתאים לסגירת חללים, העלמת שיניים קצרות, תחליף קבוע להלבנה ולעיתים אף תחליף ליישור שיניים.