נעלי פלטפורמה לכלה

נעלי פלטפורמה לכלה

הנה הגיע היום הגדול, היום לו חיכית וציפית כל החיים שלך. היום בו תינשאי לבחיר ליבך ותקימי אתו בית נאמן בישראל. אז מה צריך לדעת לקראת החתונה? מה כדאי לקחת בחשבון ומה אסור לשכוח?

כלה – מלכה ליום אחד

כל אחת שחלמה אי פעם להיות כלה, וכל אחת שראתה פעם כלה בחתונתה, יודעת כי כלה היא מלכה ליום אחד. כולם מכבדים אותה, כולם עושים לה, לכולם יש יראת כבוד ממנה וכולם מתלהבים ממנה ?. בדיוק לכן, חשוב מאוד לעשות הכול כדי שכלה תיראה טוב בחתונה שלה. לדאוג לשמלה מרשימה ומפוארת, לעצב את השיער כמו שצריך ולדאוג שהכלה תבלוט מבין כל הנוכחים באירוע החתונה.

כלה נמוכה וחתן גבוה – איך זה הולך ביחד? 

הדבר האחרון שמסתכלים עליו בעת בחירת בן זוג הוא על התאמת הגובה. אז לא תמיד מתאימים בגובה, אז מה? אפשר לחיות ככה עד מאה ועשרים. אבל יש זמן אחד שזה כן משנה. ביום החתונה, כאשר בני הזוג הם כוכבי האירוע, או אז הם חייבים להיות מרשימים מאוד ביחד וזה יכול להיות רק כאשר שניהם באותו גובה. אז כן, עוד אנשים חשבו על זה והמציאו בדיוק לשם כך, נעליים ייחודיות לכלה – נעלי פלטפורמה לכלה.

נעלי פלטפורמה לכלה – האם חייבים לקנות אותן?

נעלי פלטפורמה לכלה אינן נעליים זולות כל כך, אך מה לא עושים בשביל להיראות מושלמת בחתונה? כל הון שבעולם שווה את זה. ואם צריך נעליים גבוהות ומרשימות מאתר נעלי ארו, נקנה אותן. אז זהו שלא חייבים. יש הרבה סלונים לסידור כלות, אשר מאפשרים לשכור גם נעליים בנוסף לשמלה. על הנעלים הם גובים מחיר השכרה בלבד, ויש להחזיר אותן אל הסלון אחרי החתונה.