קופסאות פלסטיק לאחסון מזון שיחסכו לכם שטיפת כלים

המאמר באדיבות רול מרקט

העומס היום יומי בכל בית כולל עבודות שגרתיות של ניקיון, כביסות, שטיפת כלים, קניות ועוד. לכן משפחות רבות משתדלות למצוא דרכים יעילות כדי לצמצם את הכמות הגדולה של עבודות הבית.

קופסאות פלסטיק לאחסון מזון 

אחד הפתרונות הנפלאים הוא שימוש באופציה של קופסאות פלסטיק לאחסון מזון אשר קיימים בכמה גדלים לנוחותם של בני הבית.

  • כאשר רוכשים אוכל מוכן לסוף השבוע, מקבלים הרבה קופסאות ובכל אחת מהן יש סוג אחר של מזון. כאשר בני הבית מסיימים לאכול את כל התכולה אפשר לזרוק את הקופסה וכך אין צורך לשטוף אותה, כיוון שאין כוונה לבצע בה שימוש חוזר. 
  • בדרך זו חוסכים את הבישולים הרבים שכוללים שימוש בסירים, מחבתות, תבניות, מכשור כמו פוד פרופסור ואביזרים נלווים כמו כפות, תרוודים ופריטים נוספים. 
  • בדרך זו הכלים אינם נערמים בכיור וכולם נהנים מהעובדה שיש אוכל מבושל בקופסאות במקרר ומה שנשאר זה רק לבחור את המטעמים הרצויים, לחמם במיקרוגל וליהנות מארוחה טעימה ומשביעה.

בישול בבית 

גם כשאתם מבשלים בבית, לאחר שהאוכל מתקרר כדאי לחלק אותו בהתאם לכמויות שבישלתם לתוך קופסאות פלסטיק לאחסון מזון וכך להניח אותן במקרר. 

בימים הללו תחושו בהבדל מהותי בכמות הכלים שמצטברים בכיור וכך יהיה לכם הרבה יותר זמן לנושאים חשובים אחרים. 

סוגי הקופסאות לאחסון 

לנוחותם של המשתמשים, קיימות קופסאות שהנפח שלהן הוא 4.5 ליטר, 2.5 ליטר, 2 ליטר וליטר אחד שכולם עשויים מפלסטיק איכותי ורוכשים אותן עם מכסה.

בנוסף לכך קיימות גם קופסאות מחומרים מצוינים אחרים כמו קנה סוכר אשר מחולקות לשתיים וכך אפשר להניח בהן מנות מוכנות מראש של שני סוגי מזון ופשוט אפשר לחמם ולאכול.