מאמן כושר אישי בתל אביב

אם מקום מגוריך בעיר הגדולה, ספורט זה משהו קבוע בחיים שלך, ייתכן ושאלת את עצמך איפה כדאי לי להתאמן עם מאמן כושר אישי בתל אביב, מה המקומות הכי שווים ומה עושה אותם כאלו.

טוב אז בפוסט הסופר קצר, מעניין ותכליתי הזה שלפנייך אני אנסה לענות לך על השאלה הלגיטימית הזאת כך שבסופו יהיו לך לפחות שלושה מקומות שווים לפקוד בפעם הבאה שתגששי את המדריך או המדריכה שמתזזים אותך פעמיים או יותר בשבוע – איפה מתאמנים הפעם.

המקומות הכי שווים שיש לעיר הזאת להציע הם דווקא הכי מוכרים שבאים ויש סיבה טובה למה הם מככבים אצלנו בכתבה הזאת והסיבה היא – שהם פשוט מצוינים ומתאימים מאוד לפעילות גופנית. בואו נעבור מקום מקום.

פארק הירקון הוא ללא ספק המקום הראשון שלנו ברשימה ומככב בתחילתה משום שהוא מציע שילוב מיוחד של מרחבים פתוחים וירוקים לצד נוף אורבני ולא רק נוף אלא פארק שממש מנקז אליו את כל הרחובות התל אביבים באון נגיש וטבעי כך שאם אתם גרים ממש על הפארק כנראה שהרווחתם את הלוקיישן הכי שווה שיש בכדי להתאמן עם ה מאמן כושר אישי בתל אביב ובכלל.

מצויד בשירותים ציבוריים, בנחל הזורם לכל אורכו, בכמה מהמתקנים הכי שווים שיש בעיר הזאת ובניקיון שאין שני לו, המיקום הזה מנצח ומטפס לראש הרשימה ללא תחרות כלל וכלל. למקרה שתהיתם, אפשר גם להגיע עם כלי רכב ולחנות בחניונים המסודרים שמצויים בו.

במקום השני שלנו  נרצה לציין את הפארק הדרומי יותר שנקרא פארק צ'ארלס קלור והוא למעשה ממקום בחלק הדרומי של העיר והכניסה אליו היא למעשה מההמשך של נמל יפו היכן שמגדל השעון ולכן הפארק הזה מצליח בקלות להגיע למקום השני ברשימה שלנו. המאפיינים עצמם דומים מאוד לפארק הירקון וכוללים מדשאות ירוקות, מתקנים רבים, מלתחות ושירותים לרווחת הקהל הרחב וגולת הכותרת ממנה אי אפשר, אסור ואין צורך להתעלם – חופה וימה של העיר אשר בולט מכל מקום בו נשהה. הים הוא ללא ספק הדובדבן שבקצפת ומאפשר לנופשים בפארק לנשום אוויר צח ונקי עם ריח נעים של הים – הים התיכון כמובן.

המיקום השלישי והאחרון שנרצה לציין ברשימה שלנו הוא בעצם פארק גן מאיר הממוקם ממש ליד מתחם דיזנגוף סנטר בצמוד לרחוב קינג ג'ורג' והוא מסכם את הרשימה השווה של מקומות שממש נרצה להתאמן בהם עם מאמן כושר אישי בתל אביב ואתם יודעים מה? בצדק משום שמלבד קרבה לעורקי התנועה העירוניים הראשיים, הוא ממש ריאה ירוקה בתוך מרכז תל אביב ומושך אליו שוחרי כושר רבים אז מה הפלא שנרצה לציין אותו. כמובן שגם בו ישנם שירותים ומדשאות, מתקנים, מגרש כדורסל  ואגם באמצע לנוי ולמערכת החיים האקולוגית שפארק.