למה כדאי להשתמש באיפור קבוע ולמי זה מתאים?

איפור קבוע יכול לחסוך זמן ולהבטיח מראה מטופח בלי מאמץ שחוזר על עצמו מדי יום. חשוב לבצע את האיפור עם חומרים מתאימים וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי האפשרויות הקיימות. הנה המדריך המלא

איפור קבוע עשוי להחזיק מעמד במשך שנים ולכן הוא מומלץ עבור קהל יעד מגוון. זו טכניקה קוסמטית שמשתמשת בשיטות של קיעקוע, אך המטרות שלה שונות לחלוטין. באמצעות הטכניקה הזו ניתן להחדיר פיגמנט בעל צבע לעור באמצעות מחט ובמיקומים שונים. כל מיקום בגוף משנה את משך הקביעות של האיפור, ולכן איפור קבוע בקו הריסים עמיד יותר בהשוואה לאיפור בשפתיים למשל.

מה עוד משפיע על קביעות האיפור?

מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של האיפור צריכה להבין מה משפיע על הקביעות. ראשית, גוונים בהירים דוהים מהר מאוד וגוון הפיגמנט שאיתו מאפרים צריך להיבחר תוך התייעצות בין הקוסמטיקאית למטופלת. שנית, יש להביא בחשבון את ההשפעה של טיב החומרים והציוד איתם עובדים כמו סוג המחט, המכשיר והצבע. לבסוף, קביעות האיפור מושפעת מסוג העור, סוג האיפור והמיומנות של המאפר.

כך תדעו האם איפור קבוע מתאים לכןart visage eyes.

האיפור שמבוצע על ידי החדרת פיגמנטים בעלי צבע לעור יכול להתאים להרבה סיטואציות:

א. נשים שסובלות מאלרגיות ובעיות רפואיות – יש הרבה נשים שלא יכולות להשתמש בחומרי איפור רגילים. נשים אלו פונות לאופציה הקבועה בגלל אלרגיות ובעיות רפואיות, והן מבצעות את הטיפול בפיקוח ובאישור של אנשי מקצוע. בענף הרפואה משתמשים באיפור כדי לתת פתרון לטשטוש צלקות, פגמי פיגמנטציה, שפה שסועה, שחזור פטמות לאחר כריתת שד ועוד.

ב. היעדר זמן – נשים וגם גברים שרוצים לשמור על מראה מטופח ולא מוצאים את הזמן הפנוי להתאפר על בסיס יומי יכולים להפוך אותו למשהו קבוע יותר. במקרים כאלה כדאי לבחור היטב את סגנון האיפור ולוודא שהוא מתאים גם לשגרה וגם לאירועים מיוחדים.

ג. שיער דליל וקרחות בראש – גברים ונשים עם שיער דליל יכולים להשתמש בטכניקה המיוחד של האיפור כדי להסתיר שערות בראש. הטכניקה מתאימה להם כי היא מרכזת שורה ארוכה של יתרונות תחת קורת גג אחת. היא גם מונעת את הצורך בחבישת פאה, וגם עמידה לאורך זמן ולא דורשת שום סוג של תחזוקה.

ההיבט האסתטי של איפור קבוע

יש עוד סיבות אסתטיות לעבור את ההליך הקוסמטי המיוחד וליהנות מהיתרונות הקבועים של האיפור. בעזרת האיפור ניתן לעצב את הגבות ולהתגבר על פגמים א-סימטריים בפנים. האיפור מומלץ עבור גברים ונשים עם גבות לא מעוצבות, שפתיים דקות מדי ועפעפיים נפולות.

בנוסף, ניתן לבחור האם לבצע איפור מלא או הדגשת תווי פנים בלבד. אפשר להשתמש בו כדי להסתיר בעיות שקשורות להזעת יתר והוא מיועד גם להדגשת ריסים וצלליות סביב העיניים.