איפור קבוע לגבות

חידוש של עור הפנים

ישנן נשים שיש להן שיער דליל בגבות, בכל פעם הן צריכות למלא את הגבות, עם עיפרון או צללית מיוחדת.  אך ישנן נשים שכבר מצאו פתרון יעיל ואיכות חייהן עלתה, כאשר הלכו לקוסמטיקאית שתבצע עבורן איפור קבוע לגבות. באמצעות מחטים דקות, מחדירים פיגמנטים לגבה, אשר יתאימו לגוון השיער והעור. הגבות מעוצבת בהתאם לפנים, כך שהן מתאימות בדיוק למבנה הפנים. ניתן להסתיר גם צלקות שונות, באמצעות הפיגמנט וכל כמה חודשים, יש לחזור על הפעולה שוב.

אין מדובר באיפור בלבד, כי אם באסתטיקה. מראה הגבות הוא חשוב ולכן, יש להקפיד בהתאמה שתהיה מושלמת. שיטה זו, חוסכת זמן רב לכל אישה ואין לה חשש שבגשם הצבע מעיפרון ייזל, או בזיעה בקיץ גם כן. קל לשחות בים ובבריכה עם גבות מושלמות באיפור קבוע, מה שיקנה לכל אישה ששיער הגבות דליל, או בהיר מדי, הרגשה של ביטחון עצמי רב יותר.

היתרון של איפור קבוע לגבותרפואה אסתטית

ישנם יתרונות לאט מעטים  כאשר מבצעים איפור קבוע לגבות, אחד מהם הוא מראה צעיר יותר, שכן, גבות דלילות, מקנות מראה מבוגר יותר. גבות שתהיינה מעוצבות בשיטה זו, עשויות לגרום לעיניים, שהן קטנות, להיראות גדולות יותר. המראה הינו מראה טבעי, עד כי קשה לזהות כי אכן מדובר באיפור קבוע. שיטת השערה למשל, הינה שיטה חדישה שרוב הנשים מעוניינות בה, היות והקוסמטיקאית מציירת שערה שמתאימה במבנה שלה לשערה הטבעית של הלקוחה, כל שנראה כי שיער הגבות הינו צפוף יותר ובמראה טבעי לגמרי.

שיטה זו, מורכבת מכמה טיפולים, לרוב בין 2-3 טיפולים, בהפרש של חודש. בטיפול הראשון, הקוסמטיקאית תצייר את הגבות ותתאים את הפיגמנט. מי שמעוניינת בעיצוב הגבה בשיטת השערה, עליה להגיע לקוסמטיקאית המתמחה בשיטה זו, הנחשבת בתור שיטת איפור קבוע לגבות הטובה ביותר.

המראה של הגבות לא היה יותר טבעי מעולם

השאיפה של כולנו, הינה להגיע למרה הטבעי יותר, כאשר אנו מעוניינות לבצע איפור קבוע לגבות. מדובר על איפור שנצטרך לחדש בכל תקופה מסיימת ולכן, על הגבות להיראות הכי טבעי שאפשר. תמיד יש לזכור, כי הגבות, הן המסגרת של הפנים וההבעות של הפנים, היינה בולטות, על פי מבנה הגבות. יש לציין, כי אחד מהמקצועות המבוקשים בתחום הקוסמטיקה, הינו עיצוב גבות והצללת הגבות בשיטת האיפור הקבוע. הבה קוסמטיקאיות כבר למדו את התחום ויש להן את המכשיר המשוכלל לעיצוב המושלם של הגבות, בשיטת האיפור הקבוע.

יש נשים שרגישות יותר ולכן, הקוסמטיקאית מורחת קרם מאלחש, כך שלא יהיו כאבים , או הרגשת אי נוחות במהלך ביצוע של איפור קבוע עבור הגבות. כדאי, כי תהיינה לכן המלצות, על מכון קוסמטיקה המתמחה בעיצוב זה שישרת אתכן לזמן רב וייפה לכן את מבנה הפנים ויקנה מראה צעיר יותר.