הסרת שיער ללא כאב: האם לייזר היא האפשרות היחידה?

הסרת שיער

הרבה מאוד אנשים, גברים ונשים, בוחרים בשנים האחרונות לעבור טיפולי הסרת שיער. טיפולים אלה מאפשרים להם להסיר את שיער גופם לצמיתות או לפחות לתקופה ארוכה, באופן אפקטיבי ונכון.

מהן האפשרויות להסרת שיער?

מכונות גילוח

אפשר למצוא מגוון רחב של מכונות גילוח לגברים ולנשים, אשר מאפשרות הסרת שיער בצורה אפקטיבית, נוחה, ללא כאבים מיותרים. בסקירה של מגזין שייברס תמצאו מידע נוסף הן על מכשירים והן על אמצעים אחרים שיכולים לעזור בהסרת שיער מחלקים שונים בגוף, וכל זה באופן עצמאי, כל זה ללא צורך בהכרח באנשי מקצוע שיעשו זאת עבורנו. היתרון אגב, שאנחנו יכולים להשתמש במכשירים מתי שאנחנו רוצים.

לייזר

אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר כיום להסרת שיער באופן מקצועי, זה טיפול בלייזר, הרעיון הוא שאנחנו יכולים לעבור טיפול אצל גורם מוסמך וליהנות מהסרת שיער בכל הגוף שלנו בצורה מסודרת, בריאה ונכונה. הטיפול מיועד גם לגברים וגם לנשים, הוא מתבצע אך ורק במקומות מוסמכים וכמובן, אך ורק על ידי גורמי מקצוע שמתמחים בכך.

מסירי שיער

אפשר למצוא מכשירים שונים להסרת שיער באופן עצמאי. מדובר במכשירים מתקדמים שיכולים לפעול בצורות שונות. יש לבחון את סוג המכשיר, יש לבחון את מידת האפקטיביות שלהם, על מנת להחליט באיזה מכשיר רצוי להשתמש. צריך לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שההסרה לא תהיה לצמיתות, אך היא תתבצע ללא כאב מיותר.

כמובן שלצד השיטות הנ"ל, יש שיטות אחרות להסרת שיער אך הן הרבה יותר כואבות וקשות, כמו למשל הסרת שיער בשעווה. יש הטוענים ששיטה זו לא פחות פרקטית משיטות אחרות, אך מאחר ואנחנו רוצים לעבור הסרת שיער בלי כאב, מוטב להימנע משיטה זו.

כיצד בוחרים את השיטה הרלוונטית עבורנו?

על מנת לבחור שיטה שיכולה להתאים לנו, להתאים לצרכים וליכולות שלנו, עלינו לבחון תחילה מה יכול להיות רלוונטי מבחינת משך הזמן, כלומר, האם מדובר בשיטה שתאפשר הסרה לצמיתות או לתקופה זמנית, וכן, עלינו לבחון את אופי הטיפול והעלויות שלה לאורך זמן, האם זה משתלם מבחינתנו.