אוסטאופתיה לנשים בהריון

אוסטאופתיה לנשים בהריון

מי שנכנסה להריון יודעת שלצד השמחה וההתרגשות קיימות לא מעט בעיות וקשיים, החל מבחילות בהריון עד לכאבי גב, נפיחות ברגליים ובצקות, השמנת יתר, יש נשים שסובלות ממצבים כמו מיגרנות בהריון ויש את מי שתרגיש כי גופה אינה מאוזן. 

זה נכון הגוף הנשי יוצא מאיזון בזמן ההיריון בעוד שמלבד בעיות פיזיות כמו קשוי לשאת במשקל העובר או כאבי גב ולחץ על עמוד שדרה- קיימים גם הורמונים שגורמים לשיבוש חיי היום יום ולאי שקט כללי. 

כנשים שלא רוצות לטיפול תרופות בהריון בוחרות להוסיף לטיפול הרצוף אצל רופא הנשים: טיפול בשם אוסטאופתיה לנשים בהריון. מדובר למעשה בטיפול ברפואה המשלימה שעוזר לאזן את הגוף ומאפשר לאישה כלים לריפוי עצמי והתמודדות עם כאבים ועומסים. 

שיטה זאת מוכרת כבר יותר ממאה שנים והתגלתה על ידי רופא אמריקאי שהצליח להקל על מגוון סימפטומים וכאבים של נשים הרות, והיא פועלת באמצעות עיסוי ומניפולציות עדינות שנעשות על השרירים ועל איברים שונים בגוף כמו גם על השלד. בשל כלא לה רבות הנשים שמוצאות בטיפול מזור בעת התמודדות עם הריון קשה. 

יש כמה יתרונות לשימוש בשיטות כמו אוסטאופתיה:

איזון הגוף והתמודדות עצמאית עם כאב ללא תרופות תוך הפחתת שימוש בתרופות כימיות.

שיטה מוכרת שפעלה באופן יעיל על נשים בהיריון החל מזמני השפעת הספרדית עד היום ותפעל גם עוד שנים הלאה. 

טיפול של אוסטאופת נחשב טכניקת טיפול יעילה שהצילה חיים ושיפרה את איכות חייהם של רבים ושל נשים הרות שהתמודדו עם כאבים וקשיים בהריון ולידה. 

השיטה מאפשרת טיפול במגוון רחב של מחלות וכאבים החל ממיגרנות עד כאבי גב או צירים, וכלה בכאבים שונים במערכות הגוף ובעיות באיברים שונים. 

השיטה מפחיתה שימוש בתרופות אשפוזים ובעזרים לא נעימים ולא בריאים לטיפול במחלות וכאבים. ובכך מקנה חיים איכותיים יותר. בהצלחה!