החלקה אורגנית – תמיד רצית שיער חלק טבעי ועכשיו זה אפשרי עם BOrganic

החלקה אורגנית

אתם הרי יודעים איך זה בחיים; מי שיש לה שיער חלק רוצה תלתלים, וזו שיש לה תלתלים רוצה שיער חלק. תלתלים זה דבר נחמד ויפה, אך לפעמים הם מגבילים אותך באפשרויות עיצוב השיער ובא לך איזה שינוי ולכן את מתעניינת בהחלקת שיער והשיטות השונות להחלקת שיער. כבר שמענו על שיטת החלקת השיער היפנית והחלקת השיער הברזילאית ועכשיו הגיעה תורה של החלקה אורגנית ביתית אשר באמת מביאה גישה חדשה לנושא. אז מהי בעצם החלקת שיער אורגנית ומה צריך לדעת?

שיטות החלקת השיער אשר הכרנו עד היום עושות שימוש בחומר חומצי על מנת לחולל שינוי במבנה השיער, שינוי אשר יחזיק מעמד לאורך זמן. שיטות ההחלקה המוכרות משיגות תוצאות טובות כאשר הן מבוצעות בצורה מקצועית על ידי מי שהוסמך לעשות אותן. אך השימוש בחומרים הכימיים עשוי להיות מסוכן, גם למטפל וגם למטופל. מי שמבצע את טיפול החלקת השיער נחשף לאדים מזיקים של חומר כימי, ומי שמטופל נחשף לאדים וגם למגע ישיר עם החומר החומרים הכימיים וישנה סכנה של פגיעה בעור.

הסיכון הקיים בשיטות ההחלקה הביא להוצאה מחוץ לחוק של חומרים מסוימים כמו הפורמלין  בגלל הנזק הרב שהם עלולים לגרום. כך נולד הצורך לחפש אחר שיטות אלטרנטיביות להחלקת שיער; שיטות אשר מפחיתות את הסיכון ויכולות לקבל את אישור משרד הבריאות. כך למעשה נולדה ההחלקה האורגנית. החלקה אורגנית, כמו למשל זו של חברת BOrganic, עושה שימוש בחומרים טבעיים והיא משלבת מצד אחד חומרים המעניקים לשיער את המרקם החלק ומצדי שני, בו זמנית, וויטמינים ומינרלים המזינים את השיער והקרקפת. אך שימו לב! חשוב להיות זהירים. בשל הפופולריות של החלקת שיער אורגנית, ישנם רבים המציעים החלקת שיער וטוענים שזוהי החלקת שיער אורגנית, למרות שהם עושים שימוש בחומצות מזיקות – לכן חשוב להקפיד לרכוש אך ורק מוצרים שהם באישור משרד הבריאות.

על מנת להימנע מאי נעימויות בטרם רוכשים מוצר לשימוש ביתי, או שמבקרים במספרה המעניקה שירותי החלקת שיער, חשוב לוודא כי החומר הנמצא בשימוש הוא חומר מוכר ומאושר על ידי משרד הבריאות.

בין אם יש לך שיער דק או עבה; מתולתל, גלי או מקורזל, החלקת שיער אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער. החלקה טבעית מתאימה גם לשיער בלונדיני, מחומצן, צבוע או פגום –  דבר שלא ניתן לעשות עם החלקה יפנית.

החלקה אורגנית יכולה להחזיק מעמד זמן רב ולהעניק תוצאות משביעות רצון. אך חשוב לדעת שעל מנת לשמר את התוצאות יש לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים, בדומה לשיטות החלקה אחרות. שיהיה ברור – לא קיימת באמת שיטה להחלקת שיער לצמיתות; השיער תמיד נמצא בתהליך של צמיחה והתחדשות, הגוף מצמיח את השיער לפי התכונות הגנטיות ואם הוא אינו חלק לא ניתן לשנותו.

תכיפות החזרה על הטיפול היא אינה קבועה ויכולה להשתנות מאדם לאדם. הדבר תלוי במאפייני השיער, אך גם בסגנון החיים. בילויים בים, בברכה וחשיפה ללחות גבוהה מזרזים את חזרת השיער לצורתו המקורית.

החלקת שיער אורגנית יכולה להחזיק מעמד תקופה של עד שנה. ניתן לבלות בים ובברכה, אך חשוב לרחוץ טוב את השיער ולהשתמש בשמפו אשר אינו מכיל מלחים.

לסיכום, החלקת שיער אורגנית מציעה לכן אלטרנטיבה לטיפולים הקיימים. היא זולה יותר מהחלקה יפנית ובעלת תוצאות טובות יותר מהחלקת קרטין ואינה דורשת טיפולים חוזרים בתכיפות גבוהה כמו במקרה של החלקת קרטין. החלקת שיער אורגנית נחשבת למילה האחרונה בתחום ההחלקות ויש להניח כי השימוש בה רק ילך ויגבר.

כמובן להחלקה אורגנית ישנו יתרון נוסף; היא תורמת לטיפוח השיער ומעניקה לו מראה זוהר וטבעי. מוצרי החלקת השיער של BOrganic ,  המאושרים על ידי משרד הבריאות מגיעים בשתי גרסאות, האחת מיועדת לשימוש ביתי והשנייה מיועדת לשימוש בידי ספרים ומעצבי שיער.