מה זה בדיוק החלקה אורגנית

החלקה אורגנית

אם גם אתן, כמו לא מעט נשים אחרות, חושבות מידי פעם שמה שבאמת הייתן רוצות זה שיהיה לכן שיער חלק, כדאי שתדעו שהיום אפשר להגשים את החלום הזה. יש היום שיטות שונות של החלקה ולכן ברור מדוע אתן תוהות מה זה בדיוק החלקה אורגנית והאם זו אפשרות שכדאי לכן לקחת בחשבון. חשוב לדעת שאחד מההבדלים המהותיים ביותר בין החלקה אורגנית ובין החלקות אחרות זו העובדה שכאן מדובר על החלקה טבעית הכוללת חומרים שאינם פוגעים בשיער או בקרקפת. היא מבוססת על חומצות אמינו ועל שמנים מסוגים שונים שלמעשה מפרקים את הקשרים הגופרתיים של השיער. לכן נהוג גם לומר שזו לא החלקה חולפת כמו החלקת קראטין שיש לחזור עליה לאחר תקופה אלא קבועה ולכן כדאי יהיה לחשוב היטב לפני שעושים אותה – האם זה באמת מה שאתן רוצות?

תהליך העבודה

כל מי שעברה החלקה מסוגים שונים יודעת לומר שבדרך כלל צריך לבלות שעות במספרה ויתרה מכך, הם הולכים עם החומר הביתה ומותר לחפוף את השיער רק אחרי כשבוע. לעומת זאת, בבואנו לענות על השאלה מה זה בדיוק החלקה אורגנית, אנחנו רואים שההבדלים באים לידי ביטוי כבר בשלב תהליך העבודה עצמו.  החומר אינו מזיק, לא נוגע בעור ולא גורם לעיניים לדמוע, מה שאומר שהכול הרבה יותר נעים וידידותי. צריך להישאר עם החומר במספרה בדרך כלל כחמישים דקות ומייד בסיום התהליך שוטפים את השיער ורואים את התוצאות.

איפה כדאי לעבור החלקה כזאת?

האמת היא שבימינו יש הרבה מקומות שבהם ניתן יהיה לעשות החלקה אורגנית ולכן טבעי שתרצו לבחור את המספרה הכי טובה שיש. עם זאת, מה אתן באמת יודעות על מעצבי השיער ועל התחום הזה? ואיך תוכלו להיות בטוחות שאתן בוחרות באיש מקצוע מתאים? ההמלצה שלנו היא לברר, לבדוק ולראות שאתן עושות את הבחירה הנכונה לכן ביותר. החלקה אורגנית היא מסוג אותן הדברים שגם כדאי לבדוק לגביהן את ההמלצות על מעצב השיער שאליו אתן פונות. כפי שהזכרנו, ההליך הזה קבוע, בניגוד להחלקות אחרות, ולכן יש חשיבות אדירה למיומנות של מי שיבצע זאת בפועל.