יפה לך טבעי: 4 סיבות לשימוש במוצרי קוסמטיקה אורגניים

מוצרי קוסמטיקה אורגניים

בשני העשורים האחרונים לערך, אנחנו יכולים לראות גידול ניכר, הן בכמות האנשים שצורכים מוצרי קוסמטיקה אורגניים והן בחברות שמספקות מוצרים שכאלה. אפשר לומר שיש כאן עניין טבעי של ביקוש והיצע, אך זה הרבה מעבר לכך.

לא מעט מחקרים ותחקירים גילו לנו במהלך השנים, שמוצרי קוסמטיקה רגילים, מכילים כמות עצומה של מרכיבים שאינם דווקא מטיבים איתנו, להיפך. מדובר על מרכיבים שגורמים נזק משמעותי לעור ואף מעבר לכך, מדובר על מוצרי קוסמטיקה שיכולים אפילו לסרטן, וכן לתופעות פחות קשות אך עדיין משמעותיות, כמו למשל עייפות, פריחות בעור, כאבי ראש ועוד.

מוצרי קוסמטיקה אורגניים שאפשר למצוא בבית טבע Bteva, לעומת זאת, הם מוצרים אשר מכילים אך ורק חומרים טבעיים. חומרים מן הצומח. הם לא מכילים חומרים משמרים, בוודאי לא חומרים שהם תוצרי נפט. צריך לומר, במקרים של מוצרי קוסמטיקה אורגנית, הרי לא מדובר במוצרים אשר לצורך ייצורם היה צורך לבצע ניסויים על בעלי חיים, כך שאנשים שעבורם זה עניין אידיאולוגי, אין ספק שהם יוכלו למצוא בכך לא מעט דברים טובים.

4 סיבות מדוע רצוי להשתמש במוצרי קוסמטיקה אורגניים

הסיבה הראשונה היא כאמור עצם זה שמדובר במוצרים נטולים מרכיבים כימיים. במקום להשתמש במוצרים אשר מכילים מרכיבים לא בריאים, מרכיבים שאינם טבעיים ואינם אמיתיים, הרי שאפשר להשתמש במוצרי קוסמטיקה שמגיעים ישירות מן הצומח. הרבה יותר בריא, הרבה יותר טוב.

הסיבה השנייה, המבחר. היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מוצרים אורגניים איכותיים. אנחנו לא צריכים גם לחפש הרבה אחריהם. בניגוד למה שאנחנו עלולים לחשוב, לא מדובר בתהליך שדורש מאיתנו השקעה רבה.

הסיבה השלישית, כאמור, זה עניין אידיאולוגי, למה להשתמש במוצרים אשר על מנת לייצר אותם, היה צריך לבצע ניסויים על בעלי חיים? אפשר להשתמש במוצרים טבעיים שלא גרמו נזק לשום חיה.

הסיבה הרביעית היא שהיום אנחנו יכולים להיות רגועים יותר לגבי מוצרי קוסמטיקה כאלה. יש תו תקן, יש כללים, ברור לכל מה זה אורגני ומה לא. מדובר בשוק שהוא הרבה יותר מאורגן מאשר היה בעבר.