הזמנת מוצרי בית מרקחת לשמירה וטיפול בעור בקיץ

מוצרי בית מרקחת אונליין

שירים רבים נכתבו על הקיץ, העונה הלוהטת. בארץ, האקלים הים-תיכוני משרה את התחושה שהקיץ לא שב, מהסיבה הפשוטה שכלל לא שמנו לב כי הוא הלך. לאחר מספר חודשי חורף ואביב, שוב הקיץ חוזר, משתלט וגורם לנו להזיע, בכל מקום ובכל זמן. כן, לעיתים גם תחת המזגן. הקיץ דורש מאיתנו להתכונן, והפעם אנחנו לא מדברים רק על רכישת בגד ים או תחזוקת הגוף לקראת הים. הפעם נעלה סוגיה חשובה מאוד והיא שמירה על העור בקיץ.

מטפחים את העור..

הקיץ הישראלי מלווה בזיעה מוגברת, חשיפה מרובה לקרני השמש המסוכנות, חום מעיק ואוויר עמוס ודחוס באבק. אלו משפיעים ישירות על עור הפנים והגוף ומסיבה זו חשוב להקפיד מאוד על טיפוח וניקוי פנים יסודי ותכוף וכן שימוש במקדמי הגנה ראויים.

כדי להרגיע את העור מנזקי הסביבה ולשמור עליו, חשוב להשתמש בתכשירים המנקים ושומרים על הלחות. מומלץ שלא להשתמש בתכשירים המכבידים על העור, אלא לבחור בתכשירי טיפוח קלילים יותר, על בסיס מים. להם יש נטיית ספיגה מהירה יותר בעור וכך הם מספקים את ההגנה המרבית הנדרשת.

טיפים נוספים לתחזוקת העור כוללים ניקיון פנים תכוף והקפדה על מריחת קרם לחות בעל מסנן ומקדם קרינה גבוה ונטול שומניות. בשל הלחות הגבוהה, עור הפנים נוטה לייצר יותר פצעונים. תוכלו לטפל בהם באמצעות חומרי טיפול מותאמים, שניתן לרכוש בבתי מרקחת מבלי הצטיידות במרשם רופא.

..מבלי לצאת מהבית

בעונת הקיץ, כל פעולה הדורשת מאיתנו להיפרד מהמזגן היא מייגעת, טורדנית ומתישה. רכישת מוצרי טיפוח, קוסמטיקה ורוקחות לחלוטין משויכת לקטגוריה זו. אתם נדרשים לצאת מהבית, להתניע את הרכב או לעלות לתחבורה הציבורית ולהידחס בין ההמון המזיע, להמתין בפקקים כדי להגיע לבית המרקחת הרצוי וגם בו, הפלא ופלא, להמתין בתור. מיואשים? לא עוד. כיום, ניתן לרכוש מגוון מוצרי בית מרקחת באמצעות האינטרנט. בית המרקחת אונליין יצייד אתכם בכל התכשירים הנחוצים ל"הישרדות – עונת הקיץ העדכנית". סל הקניות הווירטואלי שלכם יישלח אליכם בדואר רשום או באמצעות שליח אישי מקצועי לאחר המתנה של מספר ימים בודדים.